Taki będzie Xiaomi 12! Wygląd wycieka do sieci!

Xiaomi 12 to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów chińskiego koncernu. Według wcześniejszych doniesień ma on zaoferować potencjalnym nabywcom topowe podzespoły oraz fantastyczne funkcje fotograficzne. Z niecierpliwością wyczekujemy jednak także wieści dotyczących designu wspomnianego urządzenia. Chiński gigant bowiem przyzwyczaił nas ostatnimi czasy do tego, że jego produkty prezentują się naprawdę nieźle. Czy reguła ta znajdzie potwierdzenie w przypadku nadchodzącego flagowca?

Xiaomi 12 prezentuje się naprawdę zacnie!

Jak możecie zauważyć na najnowszej (i niestety nieco rozpikselizowanej) wizualizacji przedstawionej na łamach serwisu GIZMOCHINA, Xiaomi 12 prezentuje się naprawdę nieźle. Producent poskąpi użytkownikom obecności złącza mini-jack, jednak na pleckach urządzenia nie sposób nie zauważyć charakterystyczniej, ciekawie prezentującej się wyspy aparatów z głównym, o całkiem sporych rozmiarach. Oprócz niego na wyspie rozstawiono także najprawdopodobniej trzy obiektywy pomocnicze.

Czytaj też: Xiaomi 11T Pro – wydajny flagowiec, który nie zrujnuje Twojego budżetu!

Jeśli natomiast chodzi o samą formę, to Xiaomi 12 – z tego co widzimy na wizualizacjach – zaoferuje nam odmienny od poprzednika design. Chiński gigant postawi najpewniej na proste krawędzie, które były tak uwielbiane w przypadku starszych iPhone’ów czy w ostatnich miesiącach – także w przypadku OPPO Reno 6. To naprawdę świetna odmiana wśród smartfonów, w większości przypadków oferujących nam obłe linie.

Najbliższe tygodnie przyniosą nam z pewnością kolejne przecieki związane z Xiaomi 12. Koncern z Chin będzie chciał zaprezentować bowiem swojego flagowca na pierwszą połowę 2022 roku mniej-więcej w tym samym czasie, kiedy Samsung przedstawi modele z rodziny Galaxy S22. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać!