Tak będzie wyglądać iPhone 14 Pro!

Mimo, że do premiery nowych iPhone’ów mamy jeszcze kilka miesięcy, to w sieci zaczyna się pojawiać coraz więcej informacji na ich temat. Dowiedzieliśmy się już, że kolejna generacja smartfonów od Apple nie będzie rewolucyjna. Na ich pokładzie nie pojawią się przełomowe rozwiązania, jednak powinniśmy się spodziewać kilku ciekawych nowości, które uczynią korzystanie ze wspomnianego sprzętu wygodniejszym. Do sieci wyciekły właśnie kolejne rendery związane z urządzeniami.

Rendery CAD ukazują nam tegorocznego iPhone’a!

W sieci pojawiły się rendery CAD opublikowane przez serwis 91mobiles. Widzimy na nich smartfona iPhone 14 Pro w całej okazałości. Już na samym wstępie widzimy, że plecki urządzenia nie doczekają się rewolucji. Mamy tu charakterystyczną wyspę aparatów z trzema obiektywami. Bryła urządzenia także nie odbiega od tego, co mają nam do zaprezentowania urządzenia z rodziny iPhone 13. Cała magia i „emejzing” od Apple zaczyna się jednak na froncie smartfona.

Koncern z Cupertino zamierza bowiem w tym roku zrezygnować w przypadku topowej wersji urządzenia z niesławnego notcha, który od lat szpeci front każdego, kolejnego iPhone’a. Przypomnijmy – ten trend został zapoczątkowany przez iPhone X. Zamiast owego elementu zastosowane zostanie wycięcie na przednią kamerę oraz na niezbędne czujniki. Wygląda to o wiele lepiej. Miejmy nadzieję, że taka zmiana zostanie ciepło przyjęta przez fanów Apple!

Czytaj też: Samsung przeprasza! Seria Galaxy S22 wkrótce bez ograniczeń!

Amerykanie niechętnie stawiają na rewolucję wizualną w przypadku swoich urządzeń. Dobitnie dowodzi tego chociażby iPhone SE 3, który zachowuje formę znaną nam chociażby ze swojego poprzednika, czy też iPhone 8. Po co jednak zmieniać formę, która jest dobra i którą pokochali fani? Dajcie znać w komentarzach co wy sądzicie o takim podejściu Apple do sprawy.