Szósty sezon „The Crown” w drodze!

The Crown to jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach seriali Netflixa. Opowiada on zawiłą historię brytyjskiej rodziny królewskiej w XX wieku. Trudno się dziwić, że produkcja zrobiła furorę. Jest naprawdę doskonale nakręcona i wciąga na długie godziny. Jak się okazuje, w drodze jest już jej szósty sezon!

Co wiemy na temat kolejnego sezonu?

Jak dowiadujemy się z przecieków, kolejny sezon The Crown skupi się już na czasach współczesnych. To informacja, na którą czekało wielu fanów. W serialu pojawią się bowiem wątki związane z księciem WIlliamem i Kate Middleton. Brytyjskiego następcę tronu zagra Ed McVey, natomiast jego obecną małżonkę – Meg Bellamy.

Jak łatwo można się domyślić, do domknięcia historii pozostaną nam mniej-więcej dwa sezony, w których pojawią się wątki związane z małżeństwem księcia Harry’ego z Meghan Markle oraz ze śmiercią Elżbiety II. Doniesienia wskazują na to, że szósty sezon The Crown trafi na Netflixa w przyszłym roku.

Czytaj też: Graliśmy w Diablo IV – pierwsze wrażenia z bety

Dajcie koniecznie znać, czy jesteście fanami takich seriali, jak The Crown – opowiadających nam o wydarzeniach z przeszłości. Miejmy nadzieję, że kolejne sezony produkcji będą trzymały wysoki poziom.

Grafika tytułowa: Netflix