Synology wprowadza na rynek nowy produkt – BeeStation

Synology, znany producent rozwiązań z zakresu pamięci masowej, ogłosił dzisiaj premierę BeeStation, innowacyjnego produktu stworzonego z myślą o dostarczeniu prostej i kontrolowanej pamięci masowej w chmurze osobistej. BeeStation pozwoli użytkownikom na łatwe tworzenie kopii zapasowych, zarządzanie i udostępnianie plików, eliminując konieczność uiszczania opłat abonamentowych.

fot. Synology

Świetna nowość dla domu i biura

Nowy produkt umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy, dzięki wbudowanemu dyskowi twardemu o pojemności 4 TB. Korzystając z funkcji skanowania kodu QR i podłączając niezbędne kable, użytkownicy mogą rozpocząć korzystanie z usługi w kilka minut bez konieczności zaawansowanego konfigurowania. BeeStation oferuje również aplikacje internetowe, komputerowe i mobilne, zapewniając dostęp do plików z dowolnego miejsca i urządzenia, zapewniając użytkownikom wygodę porównywalną z popularnymi usługami chmurowymi.

Ponadto, z myślą o potrzebach rodzinnych, BeeStation umożliwia tworzenie prywatnych przestrzeni dla każdego członka rodziny, zachowując jednocześnie prywatność i prostotę obsługi. Funkcje związane z tworzeniem kopii zapasowych oraz sztuczną inteligencją to kolejny atut BeeStation. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć i filmów z urządzeń z systemem iOS i Android zapewnia ochronę ważnych danych. Dodatkowo, narzędzie oparte na sztucznej inteligencji ułatwia organizację biblioteki zdjęć, umożliwiając szybkie wyszukiwanie i udostępnianie.

BeeStation umożliwia także tworzenie kopii zapasowych plików z usług takich jak Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox oraz podłączonych dysków USB, gwarantując użytkownikom pełną kontrolę nad ich danymi.

Rozwiązanie BeeStation jest już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej Synology oraz u oficjalnych partnerów i dystrybutorów w Polsce.

Czytaj też: TECNO Spark 20 Pro+ z rewelacyjną wyceną w Polsce

Grafika tytułowa: Corinne Kutz / Unsplash