Synology DS1522+ – kompleksowe rozwiązanie nie tylko dla firm!

Firma Synology oferuje już DiskStation DS1522+ najnowszą, kompaktową wersję urządzenia pamięci masowej z serii Plus, która pomaga użytkownikom dowolnej wielkości chronić dane, infrastrukturę IT i zasoby fizyczne w sposób profesjonalny i bezpieczny, a jednocześnie obsługuje całą gamę aplikacji biznesowych, administracyjnych IT i biurowych.

Wszechstronne centrum danych!

Synology DS1522+ to pierwszy model DS z wejściem na kartę Mini oraz pierwszy model wyposażony w procesor AMD Ryzen R1600! Omawiane urządzenie zapewnia użytkownikom ponad 736/796 MB/s sekwencyjnej przepustowości odczytu/zapisu. Ponadto warto wspomnieć o tym, że sprzęt obsługuje do 32 GB pamięci DDR4 ECC oraz cztery porty 1GbE w celu łatwej integracji z istniejącymi środowiskami (z opcjonalną łącznością 10GbE do obsługi bardziej wyspecjalizowanych aplikacji o dużej przepustowości). Ciekawostką jest fakt, że istnieje możliwość rozbudowy sprzętu o maksymalnie 15 wnęk na dyski dzięki dwóm jednostkom rozszerzającym Synology DX517.

Systemy pamięci masowej Synology można łatwo skonfigurować tak, aby stały się międzyplatformowymi chmurami prywatnymi, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę nad danymi. Aplikacja Synology Drive umożliwia intuicyjne zarządzanie plikami i synchronizację między platformami takimi jak Windows, macOS, Android i iOS, zapewniając dostęp do danych bez względu na to, gdzie jesteś.

Czytaj też: Praca hybrydowa to przyszłość? Jabra przedstawia wyniki ankiety!

Model Synology DS1522+ jest dostępny w sprzedaży u partnerów i sprzedawców firmy Synology.

Grafika tytułowa: Synology