Świetna decyzja InPost! Koncern dba o nasze bezpieczeństwo!

Orkan Dudley pokazał dziś w nocy na co stać naturę. Połamane drzewa, zniszczone domy. W związku z niebezpieczną pogodą, która zapowiadana jest do końca tego tygodnia i alertem RCB, InPost ma dla Was ważną wiadomość związaną z odbieraniem paczek w Paczkomatach!

Nie wychodź z domu w trakcie wichury! Odbierz paczkę później!

Nadchodzący weekend ma być naprawdę niebezpieczny. Będziemy się zmagać z silnym, huraganowym wiatrem. Sytuacja jest na tyle poważna, że na nasze telefony otrzymaliśmy alert RCB:

Uwaga! Dziś i jutro (16/17.02) silny wiatr. Możliwe przerwy w dostawie prądu i trudne warunki na drogach. Zostań w domu, jeśli możesz.

Na zaistniałą sytuację zareagował także InPost – operator popularnych Paczkomatów. Korzystamy z tych urządzeń coraz chętniej i tak naprawdę dostarczane są do nich codziennie setki tysięcy przesyłek. Ze względu na bardzo niekorzystne, wręcz zagrażające życiu i zdrowiu warunki atmosferyczne, firma kurierska namawia klientów do pozostania w domach i odbioru paczek w późniejszym terminie.

Alert RCB? Spokojnie, twoja paczka zaczeka! Przedłużamy czas na odbiór Twojej paczki o dodatkowe 48h. Odbierz ją, kiedy pogoda się poprawi!

Czytaj też: Mamy największą suszę od 1200 lat! Zmiany klimatyczne idą w złym kierunku?

Trzeba przyznać, że zagranie InPost to świetna decyzja marketingowa. Operator Paczkomatów kreuje wizerunek „dobrego wujka”, któremu zależy na naszym bezpieczeństwie, dzięki czemu o firmie znowu będzie głośno. Najważniejsze jednak jest to, że na akcji skorzystamy my, klienci wspomnianej firmy kurierskiej.