Suunto Vertical dostępny w Polsce

Suunto Vertical to jeden z ciekawszych zegarków w ofercie znanego producenta. Jest to smartwatch o wytrzymałej budowie, dedykowany wymagającym użytkownikom. Sprzęt trafia właśnie do sprzedaży w Polsce i może być ciekawą propozycją w przedziale cenowym 2000-2500 złotych.

Multum funkcji i autorskie oprogramowanie

Nowy zegarek Suunto określany jest przez producenta jako sprzęt klasy Premium dla sportowców. Trudno się temu dziwić. Sprzęt oferuje bowiem nabywcom wszystkie podstawowe funkcje smartwatcha (śledzenie aktywności, monitorowanie stanu zdrowia oraz przekazywanie powiadomień) oraz o wiele więcej. Na uwagę zasługują m.in. zaawansowane mapy offline, czy też bardzo precyzyjne śledzenie naszej pozycji.

Do jakości wykonania zegarka nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Producent postawił tutaj na tytanowy bezel oraz ekran chroniony szkłem szafirowym. Do urządzenia dołączony jest wygodny i bardzo wytrzymały silikonowy pasek. Co ciekawe, zegarek został wyposażony w panel solarny dzięki któremu z tradycyjnej ładowarki będziemy korzystać niezwykle rzadko.

Na obudowie mamy trzy przyciski służące do obsługi funkcji zegarka. Czas pracy między ładowaniami jest uzależniony od trybu użytkowania zegarka. Jeśli będziemy z niego korzystać intensywnie, to rozładujemy go w 2-3 dni. Jeśli natomiast będzie służył nam do podstawowych zadań, to może pracować nieprzerwanie nawet przez miesiąc.

Czytaj też: Marka Canon chce zaistnieć w świecie smartfonów?

Suunto Vertical kosztuje w Polsce 2799 złotych. Można go kupić m.in. w Komputroniku.

Grafika tytułowa: Suunto