Subskrypcja Snapchat+ dostępna w naszym kraju!

Snapchat to jeden z najpopularniejszych komunikatorów – szczególnie wśród młodszych użytkowników Internetu. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że twórcy usługi wprowadzili do niej na pewnym obszarze płatną subskrypcję. Jak się okazuje – można z niej skorzystać już w Polsce! Co warto wiedzieć w tej kwestii?

Jakie możliwości daje Snapchat+?

Snapchat+ to subskrypcja dla najbardziej oddanych i zaangażowanych użytkowników popularnego serwisu społecznościowego. Według zapowiedzi jego twórców, abonament ma zapewnić dostęp do eksperymentalnych i przedpremierowych funkcji Snapchata oraz nadawać priorytet subskrybentom w zakresie wsparcia technicznego. Brzmi ciekawie, prawda? Na pewno jednak w Waszych głowach rodzi się teraz pytanie – ile trzeba zapłacić za Snapchat+?

Pilotażowo Snapchat+ dostępny był w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii, Arabii Saudyjskiej oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Teraz można skorzystać z niego także nad Wisłą – w cenie 20,99 złotych miesięcznie. Przy zakupie subskrypcji rocznej naliczony zostanie nam korzystny rabat. Z pewnością znajdą się chętni by skorzystać z omawianego rozwiązania.

Czytaj też: Nowości Motoroli oficjalnie w Polsce!

Niewykluczone, że z czasem twórcy wzbogacą abonament Snapchat+ o nowe niesamowite funkcje, które przeznaczone będą wyłącznie dla subskrybentów. Jasność w tej kwestii powinny nam przynieść bez wątpienia najbliższe miesiące.

Grafika tytułowa: Thought Catalog / Unsplash