Sprawdź gdzie jest Święty Mikołaj!

Jeśli nie utraciłeś jeszcze wiary w Świętego Mikołaja, byłeś grzeczny (a), (e) i z niecierpliwością czekasz na prezent mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Google uruchomiło dzisiaj stronę śledzenia Świętego Mikołaja, umożliwiając wszystkim zainteresowanym śledzenie jego podróży z bieguna północnego dookoła świata w czasie rzeczywistym.

Google Trasa Świętego Mikołaja kontynuuje 18-letnią tradycję firmy, umożliwiając podekscytowanym dzieciom (i dorosłym o duszach dzieci) śledzenie trasy szczęśliwego dawcy prezentów.

Można korzystać z przeglądarki internetowej na iPhonie, iPadzie lub Macu, aby odwiedzić witrynę Google Tracker (https://santatracker.google.com/), która udostępnia mapę aktualnej lokalizacji Świętego One-stop, wideo w czasie rzeczywistym z jego podróży i szacowany czas, w którym dotrze do każdej konkretnej lokalizacji.

Witryna zawiera również zdjęcia miejsc, które odwiedził Mikołaj, liczbę dostarczonych prezentów oraz aktualną odległość zapracowanego jegomościa od Twojej lokalizacji. Jest też kilka gier, w które można pograć pomiędzy wykonywaniem kolęd a konsumpcją pierogów.

Czytaj także: https://conowego.pl/aktualnosci/swiety-mikolaj-dla-conowego-pl-na-wyspach-rzadzi-fifa-22-111149