Samsung Galaxy Z Flip 4 będzie nudny?

Samsung Galaxy Z Flip 3 to jeden z najciekawszych smartfonów koncernu z Korei wyposażonych w elastyczny ekran. To dobrze zaprojektowane, mocne urządzenie, które obecnie można kupić za mniej niż 4000 złotych. Już wkrótce doczeka się następcy, który zostanie zaprezentowany podczas sierpniowej konferencji wraz z modelem Galaxy Z Fold 4. Jak się okazuje, nowości giganta mogą nie być znaczącą rewolucją względem poprzedników.

Nudny niekoniecznie znaczy słaby!

Dla wielu fanów Androida taki smartfon będący ewolucją względem poprzednika może być po prostu nudny. Nie oznacza to jednak, że będzie słaby. Koncern z Korei z pewnością postawi na mocne podzespoły oraz dobry moduł fotograficzny. Spodziewam się, że Samsung postawi na udoskonalenia zarówno w przypadku mechanizmu składania ekranu, jak i w przypadku samej matrycy. Jeśli do tego Koreańczycy dołożą atrakcyjną cenę w okolicach 4000 złotych, to będzie to hit.

To, że smartfon nie różni się mocno od poprzednika, wcale nie musi być jego wadą. Po prostu konstrukcja może być tak dobra i sprawdzona, że sam producent decyduje się na po prostu delikatne jej poprawienie (dołożenie mocniejszego procesora, większej ilości pamięci RAM). Koncern z Korei z pewnością dzięki modelowi Galaxy Z Flip 4 będzie chciał dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Czytaj też: Samsung Galaxy Watch 5 bez lubianej funkcji?

Zapewne nadchodzące tygodnie zaczną przynosić nam pierwsze konkretne wieści związane z nowościami od Samsunga w postaci przecieków od znanych leaksterów. Jestem ciekaw na jakie wzornictwo tym razem koncern postawi w przypadku swoich składanych modeli.