Samsung Galaxy Watch4 wyprzedany w przedsprzedaży

W ciągu tygodnia od rozpoczęcia przedsprzedaży wyprzedały się wszystkie egzemplarze smartwatcha Galaxy Watch4 dostępne w ofercie presale z bonusem w postaci zwrotu na konto.

Smartwatche Samsung Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic zostały zaprezentowane 11 sierpnia, o czym szczegółowo pisaliśmy w momencie premiery, w której redakcja conowego.pl miała okazję uczestniczyć. (Szczegółowo o nowych konstrukcjach pisaliśmy w artykule pt. „Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic: nowa era smartwatchy”). Tego samego dnia rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszych zegarków zakończona 18 sierpnia. Liczba sprzedanych w tym czasie urządzeń czterokrotnie przewyższyła przedsprzedażowe wyniki poprzednika – Galaxy Watch3. Klienci, którzy do zamknięcia promocji spełnili warunki promocji i zdecydowali się na zakup smartwatchy w ofercie przedsprzedażowej otrzymają zwrot 350 zł na konto w przypadku zakupu modelu Galaxy Watch4 lub 500 zł zwrotu w przypadku Galaxy Watch4 Classic.

Czy najnowsze zegarki Samsugna będą się cieszyły równie dużym powodzeniem, gdy będą dostępne po promocji, w cenach katalogowych? Wiele wskazuje na to, że tak. Choć od premiery poprzedniego modelu Watch 3 minął dopiero rok, to różnice między konstrukcjami są bardzo duże.

Debiutujące zegarki Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic po raz pierwszy oferują nowy autorski system operacyjny Wear OS™ Powered by Samsung stworzony we współpracy z Google. Za intuicyjną obsługę odpowiada interfejs One UI Watch. Smartwatche Galaxy Watch4 zostały zaprojektowane, aby dyskretnie wspomagać użytkownika w codziennym dbaniu o swój dobrostan i pomagać w monitorowaniu kluczowych dla zdrowia aspektów, takich jak ciśnienie krwi, rytm serca, a nawet pomiar składu ciała. Nowy, autorski system operacyjny zapewnia dostęp do wielu popularnych aplikacji Google, w tym Google Pay.

Warto zaznaczyć, że nowe konstrukcje są tańsze od tych z poprzedniej edycji. Watch 3 kosztowały w zależności od wersji od 1,9 do 2,2 tys. zł. Ceny nowych konstrukcji wynoszą:

Galaxy Watch Classic 46 mm – 1799 zł

Galaxy Watch Classic 42 mm – 1649 zł

Galaxy Watch Classic LTE 46 mm – 1999 zł

Galaxy Watch Classic LTE 42 mm – 1849 zł

Galaxy Watch 44 mm – 1299 zł

Galaxy Watch 40 mm – 1169 zł

Galaxy Watch LTE 44  – 1519 zł

Galaxy Watch LTE 40 mm – 1399 zł.