Takie będą aparaty Samsunga Galaxy S24 Ultra!

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery topowych smartfonów Samsunga na 2024 rok – serii Galaxy S24. Do sieci trafiają więc coraz bardziej konkretne informacje związane z urządzeniami wchodzącymi w jej skład. Tym razem ofiarą przecieków padł model Galaxy S24 Ultra. Pojawiły się informacje związane z aparatami, które koreański koncern ma nam zaserwować na jego pokładzie. Co warto wiedzieć na ich temat?

Aparaty topowego Samsunga zawiodą?

Fani urządzeń Galaxy z pewnością liczą na to, że Koreańczycy zaoferują nam zestaw aparatów ulepszony w stosunku do tego, z czym mieliśmy do czynienia w bieżącym roku. Jak się jednak okazuje – może czekać nas w tej kwestii pewien zawód. Tegoroczny topowy model Samsunga oferował nam maksymalny bezstratny zoom 10x. W przyszłym roku ta wartość ulegnie zaniżeniu do 5x. To najpewniej efekt zastosowanej przez Koreańczyków zmienionej optyki. A jakie będą pozostałe aparaty, które koncern z Korei może zastosować na pokładzie swojego najmocniejszego smartfona? Informacje poniżej:

  • główny 200 MP,
  • ultraszerokokątny 12 MP,
  • aparat z teleobiektywem 10 MP,
  • aparat z teleobiektywem peryskopowym 48 MP.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy zamierzacie zakupić Samsunga Galaxy S24 Ultra, czy może – ze względu na długie wsparcie – pozostaniecie przy modelach Galaxy S22 Ultra lub Galaxy S23 Ultra.

Czytaj też: Google rezygnuje z haseł na rzecz nowego rozwiązania?

Grafika tytułowa: Kawal Dhillon / Unsplash