Samsung Galaxy S23 Ultra królem fotografii nocnej?

Samsung Galaxy S23 Ultra to jeden z najbardziej wyczekiwanych modeli koreańskiego koncernu. Dwóch rzeczy w jego przypadku możemy być pewni – będzie ultrawydajny i ultradrogi. Najnowsze doniesienia wskazują też na to, że zrobimy nim świetne zdjęcia nocne!

Mistrz może być tylko jeden?

Samsung niejednokrotnie udowadniał nam, że ma ogromne ambicje, żeby dominować w segmencie fotosmartfonów. Całkiem niedawno koncern zaprezentował nowy aparat o rozdzielczości 200 MP, który najpewniej trafi na pokład topowego smartfona z rodziny Galaxy S23. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że model Samsung Galaxy S23 Ultra nie będzie miał sobie równych w temacie fotografii nocnej.

Sukces Koreańczykom ma zapewnić nie tylko zupełnie nowa matryca, ale i usprawnienia programistyczne w zakresie przetwarzania kolorów oraz udoskonalone algorytmy AI. Znany leakster Ice Universe sugeruje, że usprawnienia w zakresie fotografii nocnej w przypadku flagowca Samsunga mają być najbardziej znaczącymi od pięciu lat. Apetyty fanów topowych smartfonów Galaxy Będą więc bardzo zaostrzone przed premierą, która już za kilkanaście tygodni.

Czytaj też: Xiaomi rekordzistą czasu ładowania smartfona?

Miejmy nadzieję, że Samsung naszych oczekiwań nie zawiedzie. W dobie drożejącej elektroniki, na którą musimy wydawać coraz większe pieniądze, każda wpadka producentów może przełożyć się na dramatyczne spadki wyników sprzedaży.