Samsung Excellence Line – telewizory dla najbardziej wymagających!

Samsung zaprosił nas w tym tygodniu na premierę swoich telewizorów z rodziny Excellence Line. To linia sprzętów dla najbardziej wymagających użytkowników, nie uznających żadnych kompromisów – zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości pracy. Co warto wiedzieć o nowych urządzeniach? Sprawdźmy!

Elitaryzm w każdym calu!

Telewizory z linii Samsung Excellence mają zaoferować użytkownikom najwyższą jakość, jeśli chodzi o aspekty takie, jak technologia i realizm obrazu, design, dźwięk oraz funkcje Smart. W skład rodziny wchodzą trzy modele – QN900B, QN800B oraz QN700B. Każdy z wymienionych modeli jest dostępny z ekranem o przekątnej 65″, 75″ i 85″.

„Kategoria Excellence Line powstała, aby pomóc widzom dokonać wyboru i wyróżnić najlepsze telewizory Samsung, czyli modele Neo QLED 8K. Aktualnie nasze portfolio jest bogatsze niż kiedykolwiek, dlatego podjęcie decyzji może być wyzwaniem. Decydując się na Excellence Line widzowie mają pewność, że wybierają topowe, prestiżowe produkty, które dostarczają niesamowitych wrażeń na wielu płaszczyznach. To bez wątpienia najlepsze telewizory w tegorocznej ofercie Samsung.” – mówi Grzegorz Stanisz, szef sprzedaży telewizorów w firmie Samsung Electronics Polska

W przypadku omawianego sprzętu doskonałą jakość podświetlenia zapewnia technologia Quantum Mini LED z 14-bitową skalą luminancji. Za odpowiednią jakość wyświetlanego obrazu odpowiada multi-inteligentny Neuronowy Procesor AI Quantum 8K wykorzystujący 20 wielomodelowych niezależnych sieci neuronowych.

Mocną stroną telewizorów z rodziny Excellence Line jest niesamowicie minimalistyczny, elegancki design. Dzięki niemu doskonale sprawdzą się w domach i mieszkaniach urządzonych zarówno w eleganckim, jak i nowoczesnym stylu. Telewizory są niezwykle smukłe. Udało się to osiągnąć dzięki specjalnemu HUB-owi One Connect Pro – do którego podłącza się wszystkie zewnętrzne urządzenia i akcesoria.

Samsung Excellence Line to również niesamowita jakość dźwięku. Odpowiadają za nią takie technologie, jak Dolby Atmos, Funkcja Adaptacji Dźwięku oraz Q-Symphony. Ta ostatnia odpowiada za synchronizację pracy głośników telewizora oraz kompatybilnego soundbara Samsung.

Czytaj też: OneDrive jako album ze zdjęciami! Co warto wiedzieć?

Nowe telewizory Samsunga są już dostępne w sprzedaży. Jeśli chcielibyście ustawić jeden z nich w swoim salonie – przygotujcie się na niemały wydatek. Najdroższy z prezentowanych modeli kosztuje niemal 50 000 złotych!