Prime Video z nowym interfejsem!

Prime Video od Amazona to jeden z najbardziej korzystnie wycenionych serwisów VOD w Polsce, kuszący nas naprawdę ciekawą ofertą. Do tej pory jednak aplikacja kliencka serwisu była mało intuicyjna w obsłudze (zarówno w przypadku telewizorów, jak i urządzeń mobilnych). W najbliższym czasie to ulegnie zmianie. Dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać po przeprojektowaniu!

fot. Amazon

Nowa aplikacja Prime Video w końcu intuicyjna!

Przeprojektowana aplikacja od Amazona trafi na urządzenia z Androidem, iOS-em oraz na wszystkie inne platformy (Smart TV, konsole, przystawki do telewizorów). Trzeba przyznać, że po zmianach rozwiązanie oferuje nam intuicyjny interfejs z paskiem najważniejszych skrótów po lewej stronie. Do tej pory w Prime Video można się było pogubić w poszukiwaniu kluczowych funkcji.

Mam nadzieję, że Amazon pójdzie o krok dalej i zaoferuje nam także poprawiony odtwarzacz. Ten serwowany obecnie osobiście – w porównaniu do HBO Max czy Disney+ – potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. Zdarzają mu się niespodziewane błędy i „zapominanie” na jakim etapie przerwaliśmy oglądanie danej produkcji. Ten aspekt aplikacji Prime Video koniecznie wymaga ingerencji deweloperów.

Czytaj też: Google Wallet już w drodze!

Miejmy nadzieję, że nowa wersja aplikacji trafi na nasze urządzenia lada dzień. Amazon będzie udostępniał ją stopniowo dla poszczególnych regionów. Oby Polska była tu na jednym z czołowych miejsc w kolejce. Nie mogę się doczekać, żeby przetestować nowy interfejs, a Wy?

Grafika tytułowa: Thibault Penin / Unsplash