Prime Gaming na marzec – lepiej niż w lutym, ale bez fajerwerków!

Amazon co miesiąc udostępnia graczom ciekawe prezenty w ramach abonamentu Prime Gaming. Co prawda styczeń i luty były pod tym względem bardzo ubogie, ale już w marcu amerykański gigant postara się nieco bardziej. Poznaliśmy właśnie ofertę gier, które zostaną nieodpłatnie udostępnione abonentom usługi!

Prime Gaming w marcu to ciekawe gry i dodatki!

Jak co miesiąc w ramach Prime Gaming otrzymamy dostęp do ciekawych bonusów w wielu grach on-line. Wystarczy połączyć swoje konto w danej produkcji z usługą Amazona. Ja w taki sposób odbieram premie chociażby w GTA Online. Do dyspozycji subskrybentów oprócz premii zostanie oddany następujący zestaw gier:

  • Madden NFL 22,
  • Surviving Mars,
  • Crypto Againts All Odds,
  • Look Inside,
  • Pesterquest,
  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech.

Zaskakuje obecność w zestawieniu Madden NFL 22. To nadal w miarę świeża i atrakcyjna gra od EA. Z pewnością przypiszę ją do swojego konta Origin. Pozostałe tytuły to solidne średniaki, które mimo wszystko powinny znaleźć entuzjastów. Warto jednak zauważyć, że pierwsze miesiące 2022 roku były dość ubogie w kwestii oferowanych gier względem roku poprzedniego. Miejmy nadzieję, że w nadchodzących miesiącach ta sytuacja ulegnie zmianie.

Czytaj też: Motorola Edge 30 Pro w Polsce! Znamy cenę!

Co ciekawe, subskrypcja Prime Gaming jest bardzo opłacalna. Ja wykupiłem ją z Amazon Prime za 49 złotych na cały rok. W tej cenie korzystanie z gratisów jest bardzo opłacalne. Dodatkowo możemy korzystać z serwisu Prime Video ze świetnymi filmami i serialami. A czy Wy korzystacie z usług Amazona?

Grafika tytułowa: Amazon