Pomoc Ukrainie – Candy angażuje się w działania!

Od trzech miesięcy trwa wojna w Ukrainie i trudno przewidzieć, kiedy się zakończy. Z podziwem cały świat obserwuje ogromną mobilizację Ukraińców do przetrwania, ale również ludzi dobrej woli do pomocy w tej niewyobrażalnie trudnej dla Ukrainy pozycji.

fot. Candy

Cała Polska pomaga Ukrainie!

W pomoc naszym sąsiadom z południowego wschodu zaangażowało się mnóstwo organizacji pozarządowych – Polski Czerwony Krzyż, SOS Wioski Dziecięce czy Polska Akcja Humanitarna. Powstał także największy punkt pomocowy uchodźcom na terenie Europy – Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK. W przeznaczonych na ten cel ponad 60 000 m2 stworzono punkty sanitarne, sale zabaw, stołówkę, punkty medyczne, punkty pomocy psychologicznej, punkt rejestracyjny oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników i magazynów podręcznych.

Sprzęt niezbędny do niesienia pomocy ofiarom zbrodni ze strony putinowskiej Rosji dostarczają firmy z różnych branż. Produkty spożywcze przekazały marki Nestle, Sante, Lewiatan, Lidl i Danone. Artykuły medyczne i higieniczne – Aflofarm, Dr Irena Eris, Urgo Polfa Łódź, a urządzenia AGD Candy. 40 lodówek i 24 mikrofalówki pomagają w bezpiecznym przechowywaniu i przygotowywaniu przekazywanej żywności.

fot. Candy

Czytaj też: Udana próba amerykańskiej broni hipersonicznej

Wszystkie firmy i organizacje, które chcą wesprzeć działanie Centrum proszone są o kontakt: wspolpraca@humanitarianexpo.com Po określeniu szczegółów współpracy szczegóły dostawy darów można zgłaszać pod adresem: MAGAZYN@WARSAWEXPO.EU.

Więcej informacji na: https://humanitarianexpo.com/

Źródło: informacja prasowa

Grafika tytułowa: Candy