Płatny ChatGPT w Polsce!

ChatGPT robi w ostatnich tygodniach prawdziwą furorę. Owo narzędzie bazujące na sztucznej inteligencji jest bardzo chętnie wykorzystywane w wielu zastosowaniach. Jego twórcy – OpenAI – przygotowali także płatną wersję rozwiązania. Jakie zaawansowane funkcje oferuje subskrybentom?

fot. Jonathan Kemper / Unsplash

Co oferuje płatny ChatGPT?

OpenAI wprowadza do naszego kraju ChatGPT Plus – płatną wersję rozwiązania, które wzbudziło w ostatnich tygodniach zachwyt na całym świecie. Płatny wariant rozwiązania bazującego na zaawansowanej sztucznej inteligencji kosztuje nad Wisłą – razem z podatkiem – 24,6 dol., czyli po obecnym kursie amerykańskiej waluty 110 zł. Czy opłaca się wykupić abonament? Jakie korzyści przynosi?

Przede wszystkim użytkownicy Premium otrzymają priorytetowy dostęp do czatbota. Mogą więc z niego korzystać nawet wtedy, gdy jego serwery są skrajnie obciążone. Poza tym ChatGPT w płatnej wersji działa szybciej, a co za tym idzie – sprawniej reaguje na nasze polecenia. To ważne, gdy czas ma dla nas kluczowe znaczenie. Warto również wspomnieć o tym, że subskrybenci ChatGPT Plus otrzymają dostęp do nowości wprowadzanych w ramach czatbota jako pierwsi. Pamiętajcie też, że istnieją prompty do ChatGPT ułatwiające pracę z tym narzędziem.

Czytaj też: Elektryczny RAM gwiazdą Super Bowl?

Dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję sprawdzić ChatGPT. Moim zdaniem jest to rozwiązanie rewolucyjne i przyszłościowe. Do sztucznej inteligencji powinniśmy jednak podchodzić z potężnym dystansem. Wspominał o tym przed laty sam Stephen Hawking.

Grafika tytułowa: Zac Wolff / Unsplash