Elektryczny RAM gwiazdą Super Bowl?

Super Bowl to nie tylko niesamowite wydarzenie sportowe. Podczas wielkiego finału rozgrywek NFL prezentowane są pokazy artystyczne oraz prezentowane reklamy kluczowych dla wielkich koncernów produktów. Jedną z gwiazd tegorocznego finału był zelektryfikowany pick-up RAM, który ma w najbliższym czasie zrobić furorę wśród fanów półciężarówek.

Elektryczny RAM może zrobić furorę

W ostatnich miesiącach nie sposób nie zauważyć, że wielu producentów samochodów coraz mocniej stawia na elektryfikację swoich gam modelowych. Trend ten jest widoczny także w przypadku amerykańskich koncernów, do tej pory chętnie serwujących nam ogromne, paliwożerne SUV-y i pick-upy. Swoje użytkowe „elektryki” pokazały nam już koncerny Ford i Chevrolet. Do pierwszych klientów trafi wkrótce elektryczny Hummer. Czas by do tego szacownego grona dołączył RAM.

Koncern Stellantis postawił na bardzo humorystyczną reklamę swojego najnowszego samochodu, wyświetlaną podczas Super Bowl 2023. Nawiązywała ona do problemów z zasięgiem współczesnych samochodów elektrycznych. Jednocześnie gigant branży motoryzacyjnej nieco sparodiował w jej przypadku reklamy związane ze środkami na potencję. Ciekawy zabieg, który wzbudził uśmiech na twarzach wielu amerykanów.

Czytaj też: Disney+ traci użytkowników!

RAM, lata temu sprzedawany jako Dodge Ram, to samochód bardzo popularny na amerykańskim rynku. Kojarzy się nie tylko z funkcjonalnością, ale i z imponującymi osiągami, które serwują nam samochody marki Dodge. Niewykluczone więc, że elektryczny wariant tego samochodu – RAM 1500 REV – spotka się z bardzo ciepłym przyjęciem na rodzimym rynku.

Grafika tytułowa: RAM