Pierwsze informacje dotyczące fabuły GTA VI w sieci!

GTA VI to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier pozostających w fazie produkcji. Rockstar poinformowało nas już jakiś czas temu, że pracuje nad kolejną odsłoną słynnej serii. Dziś natomiast w sieci pojawiły się informacje w pewnym sensie nakreślające nam fabułę nowej gry!

Wstępny zarys fabuły GTA VI ujawniony!

Od jakiegoś czasu wiemy już, że ogólny klimat kolejnej odsłony GTA będzie dość mocno nawiązywał do hitowego Vice City z 2002 roku. Ponadto w przypadku gry zastosowany zostanie zupełnie nowy, powalający na kolana silnik graficzny, który pozwoli m.in. na niszczenie elementów otoczenia. To będzie więc ogromny progres chociażby w porównaniu do lubianego GTA V, które nadal zarabia dla Rockstar miliony dolarów.

Dziś, na podstawie internetowego przecieku, poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące fabuły produkcji. Opowie ona historię bliźniąt – mężczyzny i kobiety – których rodzice zostali zamordowani przez jeden z brazylijskich karteli w 2003 roku. Po latach on będzie agentem „DOA”, czyli odpowiednika amerykańskiego „DEA”. Ona natomiast – płatnym zabójcą na usługach kartelu. Właściwa akcja gry toczyła się będzie najpewniej na przełomie 2023 i 2024 roku.

Czytaj też: Oto kolejna porcja hitów w Xbox Game Pass na czerwiec!

Jak więc widać, na temat nowej odsłony GTA pojawia się coraz więcej ciekawych informacji. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku do sieci trafi jakiś teaser prezentujący nam ową produkcję, lub nawet jakiś gameplay. Premiery GTA VI powinniśmy spodziewać się nie wcześniej niż za dwa lata.