Philips Evnia 27M2C5500W – gratka dla graczy?

MMD − producent monitorów marki Philips Evnia – zaprezentował monitor z zakrzywioną matrycą Fast VA, której odświeżanie wynosi 240 Hz. Nowy model rozszerza serię sprzętów dla graczy Evnia i nosi nazwę 27M2C5500W. Co warto wiedzieć na jego temat?

fot. Philips

Monitor dla wymagających

Nowy monitor zaprojektowany z myślą o graczach został wyposażony w 27-calową, zakrzywioną matrycę Fast VA, która oferuje rozdzielczość Quad HD (2560 x 1440 px). Częstotliwość odświeżania to tutaj 240 Hz – przyjemny standard, jeśli chodzi o sprzęt z zacięciem gamingowym.

Monitor jest zgodny z VESA DisplayHDR 400. Wysoka jasność maksymalna (400 cd/m²) oraz kontrast statyczny na poziomie 3000:1 zapewnią lepsze odwzorowanie detali obiektów nawet w mniej doświetlonych scenach.

Wykorzystana w tym modelu technologia synchronizacji AMD FreeSync Premium Pro zapewni użytkownikom płynny obraz bez efektu rozrywania ekranu. Na uwagę zasługuje również funkcja MultiView, która umożliwia bardzo wygodne, jednoczesne wyświetlanie treści z kilku źródeł.

Monitor został wyposażony w 2 porty HDMI 2.0 i DisplayPort 1.4 oraz koncentrator USB, którego dwa złącza obsługują Power Delivery. Pozwala to na podłączenie i szybkie ładowanie kilku urządzeń, jak np. smartfon czy słuchawki bezprzewodowe.

Celem serii Philips Evnia jest dostarczenie graczom sprzętu, który pozwoli czerpać maksimum przyjemności z każdej rozgrywki. Monitory te łączą w sobie gamingową specyfikację i elegancką stylistykę. Jesteśmy dumni z modelu 27M2C5500W i z tego, co on sobą reprezentuje – Xeni Bairaktari, Global Marketing Lead oraz Senior Brand Manager EU w MMD Monitors & Display.

Czytaj też: Potężna promocja na Chromebooki! Żal nie skorzystać!

Monitor będzie dostępny w sklepach od końca stycznia w sugerowanej cenie 2586 PLN.

Grafika tytułowa: Philips