Panasonic prezentuje gamę telewizorów na 2024 rok

Panasonic ogłosił pełną gamę swoich telewizorów OLED i LED na rok 2024, a ta zapowiedź wywołała spore poruszenie na rynku. Nowe produkty marki mają zrewolucjonizować doświadczenie oglądania i gry, wprowadzając zupełnie nowy standard jakości obrazu i funkcjonalności.

Nowoczesne rozwiązania od japońskiego koncernu

Znany z doskonałej jakości obrazu, Panasonic kontynuuje swoją tradycję, korzystając z długotrwałej współpracy z Hollywoodem i japońską precyzją. Ich najnowsza oferta ma ułatwić odkrywanie i zagłębianie się w treści dzięki strategicznej współpracy z Amazonem. Telewizory Panasonic wyposażone będą w system Fire TV oraz funkcje premium, zapewniając bardziej intuicyjne i zintegrowane doświadczenia dla użytkowników.

fot. Panasonic

Wiodące modele OLED, takie jak Z95A i Z93A, stoją na czele oferty na rok 2024. Z zaawansowanym procesorem HCX Pro AI Processor MK II i funkcjami premium, oferują niezrównane wrażenia wizualne, które przywołują treści do życia z niespotykaną dotąd intensywnością. Panasonic nie zapomniał także o graczach, wprowadzając zaawansowane funkcje gamingowe, takie jak zmienna częstotliwość odświeżania, certyfikaty AMD FreeSync™ Premium i NVIDIA® G-SYNC®, oraz tryb Game Mode Extreme. Dzięki temu, telewizory Panasonic zapewniają nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale także wyjątkowe doznania podczas grania.

Każdy model, od flagowych OLED po modele LED, został starannie zaprojektowany, aby dostarczyć widzom najwyższej jakości wrażeń wizualnych i dźwiękowych. Zintegrowane funkcje inteligentne, tuner Penta, oraz zoptymalizowane sterowanie głosowe to tylko niektóre z zaawansowanych możliwości oferowanych przez telewizory Panasonic. Wszystkie te innowacje sprawiają, że telewizory Panasonic nie tylko podnoszą jakość rozrywki domowej, ale także integrują się z inteligentnym domem, zapewniając kompleksowe i spersonalizowane doświadczenia dla użytkowników.

Pełne informacje na temat nowych telewizorów Panasonic dostępne są na stronie producenta.

Czytaj też: Panasonic prezentuje wytrzymałe urządzenia TOUGHBOOK dla profesjonalistów!

Grafika tytułowa: Panasonic