Oto tani Samsung, który wygląda na droższy model!

Samsung pokazał nam niejednokrotnie, że potrafi projektować naprawdę ładne smartfony, niezależnie od półki cenowej którą one reprezentują. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądał zapowiadający się na hit model Galaxy A53. Dziś natomiast do sieci trafiły rendery na których widzimy model Galaxy A23 – niemal dwukrotnie tańszy od wspomnianego. Prezentuje się jednak… równie imponująco!

Żródło: OnLeaks/Prepp_in

Samsung Galaxy A23 może się podobać!

Plecki zarówno modelu Galaxy A53, jak i Galaxy A23 prezentują się niemal identycznie – i to bardzo dobra wiadomość, ponieważ to dobry kierunek stylistyczny (sprawdził się choćby w przypadku ubiegłorocznych serii Galaxy A52 i A72. Obie nowości będą jednak różniły się frontowym panelem. W przypadku Galaxy A53 Samsung postawi na ekran Infinity-O z „dziurką” na aparat do selfie. W przypadku Galaxy A23 koreański producent postawi natomiast na minimalny notch – Infinity-V.

Samsung Galaxy A23 pojawi się na rynku w dwóch wersjach. Pierwsza z nich będzie nieco słabsza – wyposażona w modem 4G. W jej przypadku producent postawi na ekran IPS LCD o przekątnej 6,4 cala oraz procesor MediaTek Helio. Mocniejsza odsłona smartfona, z modemem 5G zaoferuje nam natomiast ekran o przekątnej 6,55″ i procesor MediaTek Dimensity 700 z modemem 5G.

Zestaw aparatów w przypadku obydwu urządzeń obejmie obiektywy: główny o rozdzielczości 50 Mpix, ultraszerokokątny 8 Mpix, oraz dwie matryce po 2 Mpix każda (do zdjęć makro i wykrywania głębi). Ponadto obydwa smartfony wyposażone będą w 3,5 mm złącze słuchawkowe i port USB-C. Czytnik linii papilarnych osadzony zostanie na bocznej krawędzi.

Czytaj też: Nowe Samsungi sprzedają się świetnie! Producent wstrzymuje pre-ordery!

Żródło: OnLeaks/Prepp_in

Samsung Galaxy A23 według nieoficjalnych informacji zadebiutuje 31 marca 2022 roku. Do tego czasu na pewno w sieci pojawią się jeszcze informacje związane ze specyfikacjami wspomnianych wariantów smartfona. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać!

Grafika tytułowa: OnLeaks/Prepp_in