Oto nowe zestawy głośnomówiące Jabra!

Jabra wprowadza dziś na rynek nową gamę produktów Speak2, w skład której wchodzą zestawy głośnomówiące Speak2 75, Speak2 55 i Speak2 40. To uzupełnienie wiodącej na światowym rynku linii profesjonalnych zestawów głośnomówiących serii Speak. Co warto wiedzieć na temat nowych urządzeń?

Nowoczesne technologie w służbie codziennym zadaniom!

Aby wszyscy uczestnicy spotkań nie tylko czuli się słyszani, ale także słuchani, produkty z serii Speak2 zostały zaprojektowane tak, aby wykraczać poza standardową wydajność zestawu głośnomówiącego i zapewnić dźwięk w trybie pełnego dupleksu. Gwarantują dzięki temu użytkownikom rozmawiającym jednocześnie prowadzenie znacznie bardziej naturalnych dialogów w obydwu kierunkach, tak jakby każdy z rozmówców był tam osobiście, bez zakłócania przebiegu rozmowy.

42% respondentów twierdzi, że nie słyszy tego, co się do nich mówi podczas spotkań. Dzięki głośnikom Speak2 75, Speak2 55 i Speak2 40 rozmówca nie musi już podnosić głosu, tak jak wcześniej w przypadku słabej jakości zestawów głośnikowych. Każdy głośnik z nowej serii jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię normalizacji poziomu głosu i najnowocześniejsze mikrofony kształtujące wiązkę, które eliminują szumy tła, zapewniając doskonałe wychwytywanie głosu.

Stworzona z myślą o wszechstronności, seria Speak2 oferuje profesjonalne, poręczne i przenośne urządzenia wyposażone w najnowszą technologię. Wszystko to opakowane w stylowy, nowoczesny design z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, w tym w 100% przyjaznego dla środowiska materiału, z którego wykonany jest głośnik. W trybie połączenia dyskretny pierścień interfejsu użytkownika świeci się i ułatwia korzystanie z funkcji za pomocą odpowiednich ikon.

Niesamowita jakość dźwięku w trakcie spotkań!

Jabra Speak2 75 jest jak kieszonkowa sala konferencyjna, ponieważ jest to jedyny zestaw głośnomówiący w tej klasie posiadający specjalnie zaprojektowany wskaźnik jakości mikrofonu (Microphone Quality Indicator). 360-stopniowy pierścień świetlny informuje użytkowników o tym, jak dobrze ich głos jest wychwytywany przez mikrofony, co daje im pewność prawdziwego profesjonalizmu niezależnie od tego, gdzie pracują.

Ponadto zestaw ten zawiera zaawansowany, pełnozakresowy głośnik 65 mm, oferujący znacznie lepsze brzmienie dźwięku, co ostatecznie przekłada się na znacznie bardziej wydajne i produktywne spotkania.

Poprawa produktywności na co dzień!

Seria Jabra Speak2 zapewnia bezproblemową łączność typu plug-and-play, dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na prowadzeniu profesjonalnych i niezawodnie doskonałych spotkań. Osoby, które lubią mieć wybór, mogą skorzystać z przewodu USB do bezpośredniego połączenia z zestawem Speak2 40 lub wybrać połączenie bezprzewodowe z zestawami Speak2 75 lub Speak2 55.

Wreszcie, każdy zestaw głośnomówiący z serii Speak2 współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami do wirtualnych spotkań, co oznacza, że użytkownicy mogą pewnie uczestniczyć w rozmowach i spotkaniach z dowolnego miejsca, bez obaw o niską jakość dźwięku lub problemy z łącznością. Nie trzeba także martwić się o ich trwałość, ponieważ wszystkie produkty Jabra Speak2 posiadają stopień ochrony IP64 przed pyłem i wodą.

„Czystość dźwięku ma fundamentalne znaczenie, gdy chcemy sprawić, aby wszyscy pracownicy czuli się włączeni w przebieg spotkań hybrydowych. Dlatego Jabra podjęła wyzwanie polegające na zaprojektowaniu na nowo wiodącej na świecie serii zestawów Jabra Speak w celu uzyskania lepszej wydajności i optymalnych doświadczeń. Nowa seria Speak2, opracowana specjalnie dla pracowników hybrydowych, którzy chcą słyszeć i być słyszani w najbardziej efektywny sposób, udowadnia osobom pracującym elastycznie na przemian z domu lub z biura, że ich głos również ma znaczenie. Zatem, zabierz głos już dziś”. – Aurangzeb Khan, SVP for Collaboration Solutions w Jabra

Czytaj też: Masa nowości od Lenovo na MWC 2023!

Zestawy Speak2 będą dostępne z końcem marca 2023 roku. Oto prognozowane ceny:

  • Speak2 75 MSRP $369/€339
  • Speak2 55 MSRP $189/€169
  • Speak2 40 MSRP $169/€149

Grafika tytułowa: Jabra