Oto nowe TWS-y od Xiaomi!

Xiaomi Redmi Buds 4 Active to nowe słuchawki TWS od Xiaomi, które właśnie trafiają do oferty chińskiego koncernu. Mają oferować nam niezłą jakość dźwięku oraz wygodną w codziennym użytkowaniu konstrukcję. Co warto wiedzieć na ich temat już teraz? Sprawdźmy!

fot. Xiaomi

Xiaomi Redmi Buds 4 Active – dla aktywnych!

Nowe słuchawki Xiaomi zostały zaprojektowane z myślą o osobach pozostających w ruchu. Producent informuje, że postawił w ich przypadku na dynamiczny przetwornik 12 mm oraz na zaawansowaną funkcję redukcji hałasu z otoczenia podczas rozmów. Słuchawki połączą się z naszym sprzętem za pośrednictwem Bluetooth 5.3. Podobno będą świetnym wyborem nie tylko dla mobilnych, ale i dla graczy – ze względu na dostępny tryb niskiego opóźnienia.

Pomiędzy doładowywaniami w etui słuchawki mają pracować pięć godzin. Dzięki niemu natomiast czas pracy może zostać wydłużony do łącznych 28 godzin. Nowe TWS-y mają oczywiście serwować wsparcie dla standardu Google Fast Pair. Odporność na wodę na poziomie IPX4 gwarantuje, że nie zamoczymy tych słuchawek poprzez kontakt z potem podczas intensywnych treningów. Na uwagę zasługuje fakt, że każda słuchawka waży mniej niż 4 gramy.

Czytaj też: Startuje polska edycja HUAWEI XMAGE Awards 2023!

Nie znamy jeszcze polskiej ceny nowych słuchawek. Nie ujawniono także, kiedy zagoszczą one na półkach sklepowych nad Wisłą. Na pewno będziemy chcieli je dla Was przetestować, gdy tylko pojawi się taka możliwość. Czekamy z niecierpliwością!

Grafika tytułowa: Xiaomi