Omega x Swatch MoonSwatch hitem! Takich zegarków oczekujemy?

Zegarki MoonSwatch, czyli wynik współpracy firm Omega i Swatch okazały się niesamowitym rynkowym sukcesem. To cieszy w czasach, w których zdecydowana większość z nas porzuca klasyczne zegarki na rzecz smartwatchy. Czy w niedalekiej przyszłości czeka nas masowy powrót do klasycznych czasomierzy?

Omega x Swatch MoonSwatch – efekt ciekawej kooperacji!

Mówi się, że dobry zegarek jest bardzo ważnym elementem image mężczyzny. Omega x Swatch MoonSwatch jest zegarkiem sportowym, stworzonym z myślą o osobach, które nade wszystko cenią sobie wygodę w trakcie aktywności fizycznej. Kooperacja dwóch marek przy tworzeniu zegarków nie była problemem – w końcu należą do tej samej grupy. Warto jednak pamiętać, że Omega to brand pozycjonowany o wiele wyżej od Swatch, bardziej prestiżowy.

Jak się jednak okazuje, kooperacja ze Swatch wyszła marce Omega na dobre. Sprzedaż zegarków klasy premium wzrosła aż o 50%. Wzrosty zanotował także Swatch. Wydaje się więc, że rynek klasycznych zegarków nadal ma się dobrze i niestraszna mu jest rosnąca popularność zegarków inteligentnych. Swoją drogą – smartwatcha trzeba ładować co kilkadziesiąt godzin. „Zwykły” czasomierz natomiast jest w tej kwestii bardziej niezawodny.

Czytaj też: Niesamowita promocja na HBO Max! Jak z niej skorzystać?

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, jaki typ zegarków Wy preferujecie. Może macie w swojej kolekcji jakieś ciekawe perełki, którymi warto się pochwalić?