„Okazje z klasą” – promocja sprzętu Huawei

Dawno temu, gdy w połowie wakacji na sklepach pojawiały się reklamy z hasłami typu: „witaj szkoło!” najłagodniejszą możliwą reakcją była chęć zakrycia takiego napisu. Ale reklamy takie można było spotkać w sklepach papierniczych i dotyczyły długopisów, zeszytów i innych akcesoriów szkolnych. Dziś chyba uczniowie reagują inaczej na takie hasła, bo dotyczą one zupełnie innych sprzętów.

Najnowsza oferta promocja Huawei to świetna okazja do zakupu wydajnego laptopa marki do nauki
i rozrywki, skonstruowana tak, by konsumenci mogli wybierać urządzenia z różnych przedziałów cenowych. Flagowy model Huawei MateBook X Pro 2021 z procesorem Intel Core i7 i dotykowym ekranem jest dostępny na huawei.pl w rekomendowanej cenie 7 499 zł, a w zestawie dodawany jest monitor klasy premium Huawei MateView, a także plecak Huawei. Klienci poszukujący laptopa ze średniej półki cenowej, mogą wybrać MateBook 13 2020 lub model z większym, 14-calowym ekranem – MateBook 14. Oba urządzenia dostępne są w promocyjnej ofercie – rekomendowana cena każdego z nich wynosi w promocyjnej ofercie 2 999 zł, a przy zakupie na huawei.pl, do zestawu dodawana jest mysz bezprzewodowa Huawei Swift.

Nowa promocja Huawei to również okazja do zakupu wydajnego laptopa z serii D – MateBook D 14
i MateBook D 15. Oba modele zostały wyposażone w procesor Intel Core i3 i są dostępne
w rekomendowanej cenie – odpowiednio 1 999 zł i 1 899 zł. Przy zakupie urządzeń na huawei.pl, klienci otrzymują w zestawie bezprzewodową myszkę Huawei Swift. 

Oferta „Okazje z klasą” obejmuje również szeroki wybór nowoczesnych tabletów marki. Huawei MatePad z wysokiej jakości ekranem 2K z ultrawąskimi ramkami dostępny jest w rekomendowanej cenie 999 zł. Z kolei tablet Huawei T10s z czterogłośnikowym systemem audio Harman Kardon można już nabyć w rekomendowanej cenie 599 zł, natomiast wersję T10 za 499 zł.

Klienci poszukujący nowoczesnego smartwatcha lub opaski sportowej, również mogą skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej Huawei. Smartwatch Watch GT 2 Pro z wydajną baterią, umożliwiającą pracę przez dwa tygodnie na jednym ładowaniu, dostępny jest w rekomendowanej cenie 899 zł, a przy zamówieniu produktu w sklepie internetowym huawei.pl, klienci znajdą w zestawie dodatkowy pasek do urządzenia.  

Smartwatch Watch GT 2 można nabyć natomiast w rekomendowanej cenie 599 zł, a model Watch GT 2e dostępny jest za 499 zł. Przy zakupie Watch GT 2e na huawei.pl do zestawu dodawana jest inteligentna waga Huawei Scale 3. W promocyjnej ofercie w sklepie internetowym huawei.pl dostępna jest też jedna z najnowszych opasek w portfiolio Huawei – Watch Fit Elegant w kolorze czarnym
w rekomendowanej cenie sprzedaży 399 zł.

„Okazje z klasą” to także szeroki wybór słuchawek Huawei w atrakcyjnej cenie – klienci mogą zdecydować się na FreeLace Pro w rekomendowanej cenie 199 zł, dostępne na huawei.pl.
W promocyjnej ofercie znajdują się też między innymi FreeBuds Pro z inteligentną, dynamiczną redukcją szumów i model FreeBuds 4, wyróżniający się wysoką jakością dźwięku i wygodą użytkowania. Oba urządzenia dostępne są w rekomendowanej cenie sprzedaży 499 zł. Z kolei model FreeBuds 4i można nabyć w rekomendowanej cenie 249 zł.

Najnowszą ofertę Huawei dopełnia router Huawei AX3 do wydajnej pracy i nauki w domu, wspierający standard WiFi 6. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach – rekomendowana cena modelu
z czterordzeniowym procesorem wynosi 249 zł, z kolei cena routera z dwurdzeniowym procesorem to 179 zł.