Nowy, stylowy zegarek Garmin oficjalnie!

Garmin niejednokrotnie udowadniał nam, że potrafi projektować naprawdę niezwykłe i przemyślane smartwatche. To między innymi solidność oraz innowacyjność serwowanych nam przez ów koncern rozwiązań sprawia, że jego produkty cieszą się niesłabnącą popularnością. Oto Vivomove Trend – najnowszy model w ofercie Amerykanów!

fot. Garmin

Garmin Vivomove Trend może się podobać!

Nowy zegarek od Garmina nie wyróżnia się z tłumu krzykliwą kolorystyką ani ekstremalną stylistyką. Zaryzykuję stwierdzenie, że jest skromny i elegancki. Sprzęt oferuje nam kopertę o średnicy 40,4 mm. Widzimy na niej klasyczne wskazówki oraz pod nimi wyświetlacz ciekłokrystaliczny o rozdzielczości 256 × 346 pikseli. Posłuży nam on oczywiście do wyświetlania powiadomień ze smartfona, informacji o treningach oraz o naszych parametrach zdrowotnych.

Garmin Vivomove Trend to również wsparcie dla Garmin Pay, dzięki któremu będziemy mogli płacić zegarkiem w wybranych sklepach oraz punktach usługowych. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że nowość w ofercie amerykańskiego koncernu to pierwszy smartwatch Garmina oferujący wsparcie dla ładowania bezprzewodowego. Brzmi niesamowicie, prawda?

fot. Garmin

Czytaj też: Oto nowe Samsungi z rodziny Galaxy S23!

Garmin życzy sobie za swój najnowszy produkt 330 euro. Smartwatch Vivomove Trend ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym kwartale. Dajcie znać w komentarzach, czy takie urządzenie trafia w Wasze gusta.

Grafika tytułowa: Garmin