Nowy składany smartfon OPPO w drodze! Samsung ma się czego bać?

OPPO coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku smartfonów. Urządzenia tego producenta cenimy za dobry stosunek ceny do jakości oraz świetną nakładkę Color OS. Jakiś czas temu Chińczycy zaprezentowali model OPPO Find N, który ma konkurować z Samsungiem Galaxy Z Fold 3. Dziś natomiast dotarły do nas wieści wskazujące na to, że na rynek trafi konkurent także dla drugiego składanego modelu Samsunga – modelu Galaxy Z Flip 3!

Kolejny składany smartfon OPPO w drodze!

Na tą chwilę nie wiemy jeszcze jaką specyfikację i design zaoferuje nam nowość od OPPO. Możemy się jednak spodziewać, że producent będzie musiał postawić na topowe podzespoły, by godnie rywalizować z analogicznym produktem koncernu Samsung. W przypadku smartfonów z klapką (clamshell) ogromną rolę odgrywa także wzornictwo. Tu też OPPO nie będzie mogło iść na żadne kompromisy.

Według najnowszych doniesień, kolejny składany smartfon OPPO ma zadebiutować w trzecim kwartale bieżącego roku. Mamy więc sporo czasu do premiery i możemy spodziewać się, że nadchodzące miesiące przyniosą nam sporo mniej lub bardziej kontrolowanych przecieków związanych z tym niewątpliwie niesamowitym urządzeniem. Kluczem do sukcesu będzie jednak jeden aspekt – cena.

Czytaj też: Oto nowy smartfon Huawei z wysuwanym aparatem!

Cieszy fakt, że rynek smartfonów wyposażonych w elastyczne ekrany się rozrasta. Większa konkurencja w tym segmencie sprawi, że ceny będą spadały, a producenci będą musieli podnosić jakość swoich urządzeń, by sprostać wymaganiom użytkowników. Czekamy na kolejne wieści związane z nowym modelem OPPO!