Nowy monitor LG SMART debiutuje w Polsce!

LG ma ogromne doświadczenie w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek rozwiązań klasy smart. Tym razem do dystrybucji w Polsce trafia nowy monitor koreańskiego koncernu – LG SMART 32SQ780S. Co warto wiedzieć na jego temat?

Do pracy, do rozrywki…

LG SMART 32SQ780S to bardzo wszechstronny monitor. Producent projektując go przewidział wykorzystanie sprzętu zarówno w zastosowaniach służbowych, jak i po godzinach – do grania lub konsumpcji multimediów. Matrycę charakteryzuje przekątna 32″ oraz rozdzielczość 4K. Poza tym mamy tu wsparcie dla HDR 10 i pokrycie 90% palety barw DCI-P3.

Monitor zaoferuje nam dostęp do funkcji smart dzięki wbudowanemu oprogramowaniu WebOS22 – identycznemu, jak na telewizorach LG. Nie zabrakło funkcji LG ThinQ Homeboard, która służy do zarządzania urządzeniami IoT. Monitor osadzony został na autorskim ramieniu LG Ergo pozwalającym na wszechstronną regulację jego położenia. Na plus także dwukanałowy głośnik stereo o mocy 5 watów.

Czytaj też: Polska cena Xiaomi 13 zaskakuje!

Monitor LG SMART 32SQ780S jest już dostępny w sprzedaży w cenie 2499 złotych. Dajcie koniecznie znać, czy macie zamiar zakupić ten uniwersalny sprzęt.

Grafika tytułowa: LG