Nowy flagowiec Motoroli na horyzoncie!

Całkiem niedawno do sieci zaczęły trafiać wieści związane z nowym superflagowcem Motoroli – znanym do tej pory pod nazwą Frontier. Zaoferuje nam on potężną specyfikację oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 200 MP produkcji Samsunga. Dowiedzieliśmy się właśnie, że nowość będzie sprzedawana pod nazwą Motorola Edge 30 Ultra. Co jeszcze wiemy na jej temat?

Motorola Edge 30 Ultra / fot. gizchina.com

Sercem nadchodzącego flagowca ma być procesor Snapdragon 8 Gen 1 Plus wspierany przez 8GB/12GB pamięci RAM oraz 128GB/256GB przestrzeni na dane użytkownika. Obraz wyświetlany będzie na ekranie OLED o przekątnej 6,67″ i rozdzielczości Full HD+. Częstotliwość odświeżania tej matrycy będzie równa 144 Hz. Smartfon ma być zasilany przez wydajny akumulator ze wsparciem dla szybkiego ładowania z mocą aż 125W przez kabel i indukcyjnie z mocą 50W.

Ponadto widzimy, że na pleckach nowego smartfona wygospodarowano miejsce na wyspę aparatów ze sporym aparatem głównym (200 MP) oraz obiektywami pomocniczymi (teleobiektywem oraz być może czujnikiem głębi). Z tak imponującym modułem wiązane są ogromne nadzieje. Wielu fanów mobilnej fotografii oczekuje z pewnością od Motoroli Edge 30 Ultra fenomenalnej jakości zdjęć.

Czytaj też: HTC prezentuje smartfon Desire 22 pro

Czekamy z niecierpliwością na oficjalną prezentację Motoroli Edge 30 Ultra. Powinniśmy się jej doczekać w ciągu nadchodzących tygodni. Gdy tylko sprzęt trafi na polski rynek, na pewno przetestujemy dla Was tego topowego foto-smartfona od znanego koncernu.

Grafika tytułowa: 91mobiles