Nowy dodatek do World of Warcraft zapowiedziany!

World of Warcraft to jeden z prekursorów gatunku gier MMORPG. Produkcji nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Warto jednak wspomnieć o tym, że gra przeżywała ostatnio trudniejszy okres, który przyczynił się do odpływu od niej sporej ilości graczy. Remedium na tą sytuację ma być najnowszy, właśnie zapowiedziany dodatek, w którym główną rolę odgrywały będą… smoki!

World of Warcraft: Dragonflight to świetne nowości!

„Smoczy” dodatek do World of Warcraft został zapowiedziany ciekawym zwiastunem będącym jednocześnie wprowadzeniem do historii opowiedzianej w DLC. Przeniesie nas ona do specjalnej lokacji oznaczonej jako Smocze Wyspy. Przemieszczać się będziemy między nimi wyłącznie drogą powietrzną. To jednak nie jedyna nowość zawarta w dodatku. Do naszej dyspozycji zostanie bowiem oddana nowa rasa!

Mowa o Dracthyr – jaszczurach, a w zasadzie smokach dysponujących formą humanoidalną, jak i smoczą. Specjalnie dla tej rasy zostanie udostępniona także nowa klasa – Evoker. Będzie można ją wyspecjalizować w zakresie leczenia współtowarzyszy lub ku niesieniu zniszczenia. To może być rozszerzenie, które znów przyciągnie nas do świata gry na setki godzin!

Czytaj też: Thor: Love and Thunder – pierwszy zwiastun w sieci!

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie zadebiutuje rozszerzenie. Myślę jednak, że Blizzard nie będzie nam kazał czekać na te wieści zbyt długo. Studio z pewnością będzie chciało wydać dodatek jak najszybciej, by starzy wyjadacze wrócili do World of Warcraft. Ja nie mogę się doczekać, a Wy?

Grafika tytułowa: Blizzard