Nowości Xiaomi wkrótce w sprzedaży? Oto data!

Już jakiś czas temu odbyła się premiera Xiaomi 12 Lite. Niedawno natomiast – światło dzienne ujrzała Xiaomi Smart Band 7. Do tej pory jednak omawiane urządzenia nie zadebiutowały na wszystkich docelowych rynkach. Dowiedzieliśmy się jednak właśnie, kiedy nowy smartfon i opaska sportowa od Xiaomi trafią do sprzedaży w ujęciu globalnym!

fot. Xiaomi

Już za chwilę! Już za moment!

Globalna dostępność Xiaomi Smart Band 7 i Xiaomi 12 Lite planowana jest na 13 lipca 2022 roku. Na tą chwilę jednak nie wiadomo, czy właśnie w tym dniu wspomniane nowości trafią także na polskie półki sklepowe. Polski oddział Xiaomi nie podał jeszcze, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery urządzeń nad Wisłą. Na fanpage giganta pojawiła się jedynie informacja wskazująca na to, że będą one dostępne „już wkrótce”. Jeśli więc zależy Wam na szybkim zamówieniu Xiaomi Smart Band 7 lub Xiaomi 12 Lite on-line – pozostanie Wam zakupienie tych modeli w oficjalnym sklepie Xiaomi na AliExpress. W takiej sytuacji produkty powinny trafić w Wasze ręce dość sprawnie.

Czytaj też: VAG idzie w elektromobilność! Nowe fabryki w drodze!

Miejmy nadzieję, że już wkrótce polski oddział Xiaomi poda informacje związane ze startem sprzedaży urządzeń w Polsce. Gdy tylko takowe się pojawią – będziemy Was informować!

Grafika tytułowa: Xiaomi