Nowa stacja robocza Fujitsu powstała z myślą o architektach i grafikach

Moc, wydajność i bezpieczeństwo to trzy kluczowe cechy produktu.

Celsius H5511 to nowa stacja robocza Fujitsu, zaprojektowana z myślą o architektach, inżynierach, projektantach, twórcach i studentach poszukujących równowagi między mocą, wydajnością i mobilnością, a także zapewniająca najwyższej klasy zabezpieczenia. 

Stacja o grubości niecałych 21 mm i wadze poniżej 2 kg jest zasilana najnowszymi procesorami Intel Core 11 generacji (i5 i i7) oraz profesjonalną kartą graficzną Nvidia T500 i jest idealnym rozwiązaniem do projektowania 2D CAD, podstawowych projektów 3D CAD, projektowania graficznego, edycji obrazów i wideo oraz wizualizacji. 15,6-calowy wyświetlacz Full HD (500 cd/m² i 100% sRGB) lub Full HD (300 cd/m²) oferuje doskonały kontrast, wysoką jasność i szeroką paletę barw.

Czytaj też: Nowe komputery Fujitsu dla usprawnienia pracy w domu i w biurze

Dzięki mocnej baterii o pojemności 69,7 Wh i możliwości ładowania poprzez uniwersalne porty USB-C z Intel Thunderbolt 4, Celsius H5511 to rozwiązanie, które docenią użytkownicy, którzy często się przemieszczają, a dostępność i praca na baterii przez cały dzień mają dla nich kluczowe znaczenie. Inne zalety stacji dla mobilnych to doskonała łączność i pełnowymiarowe porty, a także możliwość wielogodzinnej pracy bez kabli.

Bezpieczeństwo sprzętu i prywatność danych zapewniają trzy różne opcje logowania biometrycznego. Użytkownicy mogą uzyskać szybki i bezpieczny dostęp do urządzenia dzięki funkcji Windows Hello i kamerze rozpoznającej twarz, czytnikowi linii papilarnych lub opcjonalnemu rozwiązaniu Fujitsu PalmSecure, które potwierdza tożsamość na podstawie układu żył wewnątrz dłoni. Aby chronić swoją prywatność, użytkownicy mogą też łatwo zablokować wbudowaną kamerę internetową za pomocą ręcznej przesłony.