Nowa, składana Motorola w drodze! Powalczy z Samsungiem?

Motorola już jakiś czas temu zaprezentowała kolejną generację smartfona RAZR, który tym razem zaoferował użytkownikom elastyczny, składany ekran. Urządzenie jednak nie zrobiło furory wśród fanów marki i szybko zostało zapomniane przez rynek. Koncern pozostający pod auspicjami Lenovo nie zamierza jednak dać za wygraną i już wkrótce zaprezentuje nam kolejne urządzenie z rodziny RAZR. Co wiemy na jego temat?

Nowa Motorola RAZR na horyzoncie!

Na samym początku warto wspomnieć o tym, że nowa Motorola RAZR będzie musiała zaistnieć na rynku przede wszystkim atrakcyjną ceną. Już teraz bowiem musi liczyć się z poważnymi konkurentami pokroju Samsunga Galaxy Z Flip 3 kosztującego około 1000 USD, czy też debiutującego właśnie, składanego wariantu Huawei P50, który na start ma kosztować 1400 USD. Na temat samej Motoroli RAZR kolejnej generacji nie wiemy jeszcze wiele. Dyrektor wykonawczy Lenovo, Chen Jin, ujawnił na Weibo jedynie, że trwają prace nad składaną Motorolą kolejnej generacji. Nowy smartfon ma rzekomo oferować zainteresowanym fanom marki lepszą moc, ulepszony interfejs i lepszy wygląd. Możemy się jednak spodziewać, że w kwestii designu, smartfon nadal będzie czerpał z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych cech serii RAZR.

Czytaj też: Motorola G60s – średnia półka, rozsądna cena, spore możliwości!

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści związane z nową Motorolą RAZR. Mam nadzieję, że już wkrótce w sieci pojawią się jakieś bardziej konkretne przecieki – związane z wyglądem, czy też specyfikacją nadchodzącej nowości. Odnoszę wrażenie, że 2022 rok może należeć do urządzeń wyposażonych w elastyczne ekrany. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się już za kilka miesięcy!