Nowa Motorola z pionierskim aparatem?

Motorola od dłuższego czasu udowadnia nam, że ma ogromne ambicje na rynku smartfonów. Pokazują nam to najnowsze topowe smartfony koncernu należącego do Lenovo, które łączą wyborną specyfikację z przystępną ceną. Wielkimi krokami zbliżamy się jednak do premiery niesamowitego modelu koncernu, mającego nam zaoferować potężne możliwości fotograficzne. Co wiemy o smartfonie Motorola Frontier?

fot. Motorola

Motorola Frontier może być hitem!

Sercem nadchodzącego flagowca ma być procesor Snapdragon 8 Gen 1+ wspierany przez 8GB/12GB pamięci RAM oraz 128GB/256GB przestrzeni na dane użytkownika. Obraz wyświetlany będzie na ekranie OLED o przekątnej 6,67″ i rozdzielczości Full HD+. Częstotliwość odświeżania tej matrycy będzie równa 144 Hz. Smartfon ma być zasilany przez wydajny akumulator ze wsparciem dla szybkiego ładowania z mocą aż 125W przez kabel i indukcyjnie z mocą 50W.

Najmocniejszym punktem urządzenia ma być jednak potężny aparat główny produkcji Samsunga o rozdzielczości 200 MP. To ten sam moduł, którego Samsung nie odważył się zamontować w Galaxy S22 Ultra. Możemy się spodziewać, że taki moduł zapewni naprawdę fantastyczne możliwości fotograficzne. Osobom, które teraz popadną w hurraoptymizm poradzę jednak – poczekajmy na premierę smartfona i pierwsze jego recenzje przeprowadzone z naciskiem na funkcje foto.

Czytaj też: Xiaomi Mi Band 7 oficjalnie!

Mam nadzieję, że Motorola Frontier trafi do Polski. Wtedy przetestujemy dla Was ów smartfon i sprawdzimy, jak potężny 200-megapikselowy aparat sprawuje się w codziennym użytkowaniu. Muszę przyznać – nie mogę się tego doczekać!

Grafika tytułowa: Angela Compagnone / Unsplash