Nothing znów szokuje? Oto nowe słuchawki!

Nothing pokazało nam już, że potrafi projektować bardzo nieszablonową elektronikę. Mam tu na myśli smartfona i słuchawki koncernu. Ciepłe przyjęcie wspomnianych produktów skłoniło producenta do prac nad kolejnymi akcesoriami. W drodze są m.in. słuchawki Particles by XO, które cechuje niestandardowy design.

Particles by XO / fot: 91mobiles

Particles by XO zaskakują budową

Particles by XO to nowy sub-brand w ramach marki Nothing. Pierwszym produktem reprezentującym nową linię produktową mają być słuchawki. Już na pierwszych renderach widzimy, że cechowała je będzie bardzo specyficzna budowa. Na podstawie wizualizacji cieżko jednak określić, czy dany sprzęt będzie wygodny w codziennej eksploatacji. Musimy poczekać na bardziej szczegółowe informacje związane z Particles by XO.

Nowe słuchawki dokanałowe od Nothing na pewno będą budziły zainteresowanie. Już poprzednio zaprezentowany sprzęt z tej kategorii – Nothing Ear (1) – był bardzo chwalony przez recenzentów ze względu na wygodę użytkowania oraz bardzo poprawne brzmienie zarówno podczas rozmów, jak i w trakcie konsumpcji multimediów. Możemy się spodziewać, że producent będzie chciał potrzymać ów pozytywny trend w przypadku nowego produktu.

Czytaj też: Motorola ThinkPhone pozuje na renderach!

Czekamy obecnie na kolejne przecieki związane z tymi niezwykłymi słuchawkami – w tym na datę premiery oraz informację o cenie. Myślę, że możemy być niemal pewni, że produkt trafi do sprzedaży w Polsce u wybranych, wiodących dystrybutorów elektroniki.

Grafika tytułowa: 91mobiles