Niedrogi smartfon realme tuż za rogiem!

Koncern realme znany jest z tego, że regularnie serwuje nam smartfony o świetnych specyfikacjach w rozsądnych cenach. Przykładem może być tutaj seria realme 12 Pro, która w tym tygodniu doczekała się oficjalnej premiery na polskim rynku. Za rogiem czeka już jednak model realme 12x 5G. Co wiemy na jego temat na podstawie dotychczasowych przecieków? Sprawdźmy!

Smartfon realme 12x 5G – co o nim wiemy?

Nowość od realme ma zostać wyposażona w ekran LCD o nie podanej jeszcze przekątnej oraz odświeżaniu 120 Hz. Już te informacje zdradzają nam, że do czynienia będziemy mieć z relatywnie niedrogim smartfonem. Jego sercem będzie podobno procesor MediaTek Dimensity 6100+. O ilość pamięci RAM oraz przestrzeni na dane użytkownika raczej nie będziemy się martwić. Koncern z Chin przyzwyczaił nas, że nawet na pokład tańszych modeli pakuje jej całkiem sporo.

Niewiele wiemy na temat zaplecza foto/wideo. Dotychczasowe doniesienia wskazują na obecność głównego obiektywu 50 MP. Nie wiadomo jeszcze, czy będą towarzyszyły mu dodatkowe „oczka”. W przypadku tanich smartfonów są one jednak zazwyczaj symboliczne.

Najbliższe dni powinny nam przynieść kolejne informacje na temat realme 12x 5G. Będziemy dla Was trzymać rękę na pulsie i poinformujemy Was, gdy obraz tego smartfona zacznie się nieco bardziej klarować.

Czytaj też: Krótkie wsparcie dla smartfonów – nadal poważny problem?

Grafika tytułowa: realme