NFT Samurajów w G2 Esport

Europejska organizacja esportowa G2 Esports we współpracy z Metaplex , ekosystemem NFT na platformie Solana uruchomiła nowy projekt o nazwie Samurai Army.

Samurai Army to seria losowo generowanych samurajskich NFT. Każdy z nich jest wyjątkowy, a oficjalna strona internetowa projektu podaje , że do zebrania jest 6262 możliwych kombinacji wzorów.

Według G2 Esports projekt jest „klubem społecznościowym dla graczy”. Członkowie Armii Samurajów będą mogli rozwijać historię każdego samuraja, pokonywać bossów i zdobywać nagrody. Postacie będą składać się z pięciu zmiennych: hełmu, broni, klatki piersiowej, naramiennika i tła. Wraz z postaciami samurajów NFT, G2 Esports ogłosiło również system nagród. Otrzymają je fani z najdłuższym stażem.

Carlos Rodriguez, dyrektor generalny G2 Esports , skomentował: „Zbudowaliśmy ten projekt dla tych, którzy wierzą w G2 i nasze zaangażowanie. Zarówno w fizyczną, jak i cyfrową współpracę przez dziesięciolecia, a nie dla tych, którzy chcą szybko zarobić”.

Oczekuje się, że Armia Samurajów będzie dysponować licznymi benefitami. Chodzi o wycieczki na ważne turnieje, podpisane koszulki i sprzęt, a także dostęp do specjalnych wydarzeń dla członków. Posiadacze NFT Samurai Army otrzymają również wczesny dostęp do przyszłych NFT. Będą one nawiązywać do osiągnięć organizacji, rozszerzeń, ważnych momentów itp.

 W 2021 roku organizacja nawiązała też współpracę z firmą kryptowalutową Bondly  aby stworzyć serię NFT o tematyce G2.

Czytaj także: https://conowego.pl/aktualnosci/nft-nowy-marketing-dotarl-do-esportu-109986