Netflix jak trener personalny?

Netflix to zdecydowanie najważniejszy serwis VOD na świecie. Mimo, że na filmach i serialach gigant zarabia naprawdę niezłe pieniądze, to ostatnimi czasy próbował swoich sił nawet na rynku usług dla graczy. Na 2023 rok koncern ma jeszcze inny pomysł – chce zdobyć serca osób dbających o formę!

Szlifuj formę z Netflixem

Na popularnej platformie już wkrótce mają pojawić się materiały wideo z sesjami treningowymi. Będą one współtworzone z deweloperami odpowiedzialnymi za aplikację Nike Training Club. Warto odnotować, że treści mają być dostępne w wielu językach (nie wiadomo, czy po polsku). Pierwsze treningi mają być dostępne w serwisie już 30 grudnia, a więc za kilka dni. Jestem ciekaw czy faktycznie korzystanie z nich będzie wygodne. Pełną listę materiałów, które trafią na Netflixa jeszcze w tym roku publikujemy poniżej.

  1. Kickstart Fitness with the Basics (13 odcinków),
  2. Two Weeks to a Stronger Core (7 odcinków),
  3. Fall in Love with Vinyasa Yoga (6 odcinków),
  4. HIT & Strength with Tara (14 odcinków),
  5. Feel-Good Fitness (6 odcinków).

Czytaj też: Oto nowości Netflixa na styczeń!

No cóż – być może nowy pomysł Netflixa na przyciągnięcie do serwisu nowych fanów okaże się absolutnym strzałem w dziesiątkę. Dajcie koniecznie znać, czy macie zamiar sprawdzić materiały treningowe, które pojawią się na platformie. A może macie inne sposoby na utrzymanie dobrej formy?

Grafika tytułowa: Thibault Penin / Unsplash