NAVITEL R33 – minimalistyczna kamera samochodowa z łącznością Wi-Fi już w Polsce!

NAVITEL R33 to nowy wideorejestrator w ofercie znanego producenta. Jest to kamerka bez wbudowanego ekranu, zarządzany z poziomu aplikacji mobilnej Navitel DVR Center. Czy takie urządzenie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Co warto wiedzieć na jego temat?

NAVITEL R33 ma zadatki na hit?

NAVITEL R33 został wyposażony w sensor optyczny GC2053 z technologią Night Vision. Dzięki temu oferuje kierowcom szczegółowe nagrania nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Filmy rejestrowane są w rozdzielczości 1920×1080 Full HD, w 30 klatkach na sekundę i zapisywane na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB. Kąt widzenia obiektywu 124° oraz szklana optyka zapewniają nagrywanie wysokiej jakości materiałów wideo, z uwzględnieniem tego, co dzieje się na drodze, sąsiednich pasach ruchu oraz poboczu.

NAVITEL R33 zarządzany jest w pełni za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon Navitel DVR Center. Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i połączyć się z wideorejestratorem poprzez Wi-Fi. Apka oferuje pozwala na wykonywanie takich akcji, jak zmiana ustawień kamery, oglądanie filmów w czasie rzeczywistym oraz ich udostępnianie. Urządzenie oferuje funkcję autostartu po wyruszeniu samochodem w trasę. Ponadto na jego pokładzie znalazło się miejsce dla G-Sensora. Możemy skorzystać z pasywnego bądź aktywnego trybu parkingowego. W tym drugim przypadku wymagane jest podłączenie kamery do stałego źródła zasilania poprzez NAVITEL SMART BOX MAX dostępny oddzielnie.

Czytaj też: Kampery. Wakacje na każdą kieszeń

NAVITEL R33 dostępny jest w sieci sklepów Media Expert i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora to 199 złotych.