Motorola szykuje dla nas smartwatcha!

Motorola moto watch 200 to nadchodzący wielkimi krokami nowy inteligentny zegarek od znanego producenta i jednocześnie następca ubiegłorocznego modelu. Jednocześnie jest to pierwszy zegarek Motoroli z prostokątnym ekranem. Co wiemy na jego temat? Sprawdźmy!

fot. FCC

Motorola moto watch 200 już w FCC

Możemy spodziewać się, że Motorola moto watch 200 będzie zegarkiem ze średniej półki cenowej. Zaoferuje solidną konstrukcję i jednocześnie pracować będzie pod kontrolą oprogramowania przygotowanego przez producenta. Co ciekawe, sprzęt nie wyjdzie spod ręki samej Motoroli. Przygotuje go firma eBuyNow, a gigant będzie nabijał na niego wyłącznie swoje logo (co widzimy na podstawie wniosku złożonego w FCC).

Oczywiście Motorola moto watch 200 będzie śledzić naszą aktywność, wspierać nas podczas treningów, czy też wyświetlać nam powiadomienia ze smartfona. Na podstawie informacji, które wypłynęły z FCC dowiedzieliśmy się także, że urządzenie zaoferuje wodoszczelność 5 ATM oraz obudowę wykonaną z aluminium. Póki co wiadomo, że zegarek będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: granatowym oraz złotym.

Czytaj też: Nowe iPad oraz iPad Pro oficjalnie!

Póki co czekamy na wieści odnośnie potencjalnej daty premiery zegarka Motorola moto watch 200 oraz jego ceny. Jeśli sprzęt ten trafi na polski rynek – na pewno go dla Was przetestujemy.

Grafika tytułowa: FCC