Motorola RAZR 3 niemal bez tajemnic? Specyfikacja trafia do sieci!

Motorola RAZR 3 to wyczekiwany smartfon z elastycznym ekranem, który według przyjętych przez producenta założeń ma stanowić konkurencje dla takich produktów, jak chociażby Samsung Galaxy Z Flip 3. Aby jednak móc stanowić dla nich realną alternatywę, to oprócz ciekawego wzornictwa, musi zaoferować użytkownikom także mocną specyfikację. Ta właśnie wyciekła do sieci. Czy nowym „składakiem” od Motoroli warto będzie się zainteresować?

fot. Motorola

Motorola RAZR trzeciej generacji będzie mocnym smartfonem!

Motorola RAZR nowej generacji nie może pozwolić sobie na kompromisy, jeśli ma powalczyć o klienta z gigantami rynku smartfonów. Producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc może postawić na naprawdę mocną specyfikację. Według najnowszych doniesień, na pokładzie składanej Motoroli zagości procesor Snapdragon 8 Gen 1 wspierany przez 12 GB pamięci RAM i 512 GB przestrzeni dyskowej na dane użytkownika.

Tradycyjnie smartfon zostanie wyposażony w dwa ekrany – zewnętrzny i wewnętrzny. Ten drugi ma być podobno wykonany w technologii AMOLED i oferować rozdzielczość Full HD+ wraz z odświeżaniem 120 Hz. Jeśli brać pod uwagę poprzedników, to może okazać się też, że nowość zaoferuje wyłącznie wsparcie dla eSIM. Premiery urządzenia spodziewamy się w drugim, bądź trzecim kwartale bieżącego roku.

Czytaj też: OPPO szykuje niedrogi tablet! Czy urzeknie nas specyfikacją?

Jest jeden warunek, by Motorola RAZR 3 zaistniała na rynku smartfonów – producent nie może nas zabić jej ceną. Składane smartfony są bowiem nadal zdecydowanie za drogie, byśmy mogli przejść z nimi do porządku dziennego i by każdy mógł sobie na takie urządzenie pozwolić. No cóż – czekamy na kolejne wieści związane z nową Motorolą RAZR!

Grafika tytułowa: Motorola