Motorola moto e20 za 450 zł

Moto e20, smartfon z 6,5-calowym ekranem o proporcjach 20:9 i 8-rdzeniowym procesorem za 449 zł to budżetowa propozycja Motoroli.

W Polsce najpopularniejsze są smartfony w cenie do ok 1 tys. zł. Niemal wszyscy producenci mają w swoich ofertach konstrukcje w cenie nie przekraczającej 999 zł, które kuszą magicznym mariażem ceny i funkcjonalności. Również Motorola stara się oferować zestaw przydatnych funkcji w przystępnej cenie. Tak też jest w przypadku moto e20 – telefonu, który ucieszy miłośników dobrej rozrywki. Wyposażony w duży ekran, szybko reagujący, ośmiordzeniowy procesor oraz niezawodny system dwóch aparatów fotograficznych ze sztuczną inteligencją nie obciąży nadmiernie budżetu.

Na ultraszerokim ekranie filmy i czaty wideo prezentują się o wiele ciekawiej. Wyświetlacz 6,5 cala Max Vision HD+ ma proporcje boków 20:9 co pozwala zobaczyć więcej, przewijając mniej. Dodatkowo obsługa telefonu jedną ręką jest wygodna.

Moto e20 działa z systemem Android 11 Go o ulepszonej funkcjonalności i z ułatwieniami dostępu. Bateria o pojemności 4000 mAh zapewnia pracę i rozrywkę przez 40 godzin, więc nie musisz się martwić o ładowanie.

Moto e20 w wersji 2/32 GB będzie dostępna w kolorze błękitnym i grafitowym u operatora sieci Plus oraz w sklepach sieci Neonet, x-kom, na Amazon.pl i motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 449 zł.