Motorola Frontier na pierwszych renderach!

Motorola Frontier to wyczekiwany flagowiec znanego koncernu, który ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie bieżącego roku. Atmosfera wokół tego urządzenia jest stale podgrzewana, więc trudno się dziwić temu, że fani marki wyczekują wszelkich wieści związanych ze specyfikacją i wyglądem tego smartfona. Dziś do sieci trafiły rendery, które wstępnie nakreślają nam to, jak owo urządzenie będzie się prezentowało.

Źródło: WinFuture

Motorola Frontier to naprawdę imponująca specyfikacja!

Na powyższej wizualizacji widzimy wzornictwo nadchodzącej Motoroli Frontier. Co prawda rendery nie są specjalnie wyraźne, ale nakreślają nam wygląd frontu urządzenia – z obustronnie zagiętym ekranem. Ponadto widzimy, że na pleckach nowego smartfona wygospodarowano miejsce na wyspę aparatów ze sporym aparatem głównym (200 MP) oraz obiektywami pomocniczymi (teleobiektywem oraz być może czujnikiem głębi).

Sercem nadchodzącego flagowca ma być procesor Snapdragon 8 Gen 1 Plus wspierany przez 8GB/12GB pamięci RAM oraz 128GB/256GB przestrzeni na dane użytkownika. Obraz wyświetlany będzie na ekranie OLED o przekątnej 6,67″ i rozdzielczości Full HD+. Częstotliwość odświeżania tej matrycy będzie równa 144 Hz. Smartfon ma być zasilany przez wydajny akumulator ze wsparciem dla szybkiego ładowania z mocą aż 125W przez kabel i indukcyjnie z mocą 50W.

Czytaj też: Xiaomi nie chce w gaming? Znana marka na sprzedaż!

Motorola może mocno namieszać w segmencie flagowych smartfonów, jeśli zawalczy… ceną! Koncern jest bowiem znany z tego, że nie wymaga od nas wydawania ogromnych kwot na urządzenia. Mocno trzymam kciuki za to, żeby Motorola Frontier kosztowała mniej niż 3000 złotych. Będzie wtedy niesamowicie atrakcyjną propozycją dla każdego fana Androida!

Grafika tytułowa: Motorola