Moc prezentów na 8. urodziny Discorda!

Discord to zdecydowanie najważniejsza platforma komunikacyjna dedykowana graczom. Tak się składa, że jest z nami już od 8 lat. Z okazji „urodzin” aplikacji, jej twórcy przygotowali dla fanów moc atrakcji oraz prezentów. Sprawdźmy, co warto wiedzieć na ten temat!

Dla każdego coś dobrego?

Urodziny Discorda świętowane będą przez okrągły miesiąc. W tym czasie jego użytkownicy będą mogli korzystać między innymi z Aktywności, czyli rozmaitych gier i zabaw w ramach aplikacji, które zwykle dostępne są wyłącznie dla subskrybentów. Twórcy Discorda najpewniej chcą nas zachęcić do wykupienia abonamentu metodą kija i marchewki.

Ponadto przedstawiciele Discorda zamierzają udostępniać nam co tydzień ciekawe funkcje pozwalające po prostu dobrze się bawić korzystając z komunikatora. Na start subskrybenci otrzymają możliwość dekorowania swoich awatarów zabawnymi elementami oraz sprezentowania znajomym testowej dwutygodniowej subskrypcji abonamentu Nitro.

Owe bonusy i każdy kolejny zostaną wyłączone 15 czerwca – gdy zakończone zostaną urodziny Discorda.

Czytaj też: Przejęcie Activision-Blizzard coraz bliżej?

Dajcie koniecznie znać, czy na co dzień korzystacie z Discorda. Ja przesiadłem się na niego kilka lat temu z TeamSpeaka 3 i nie żałuję. Jest to platforma o wiele wygodniejsza w obsłudze, pozwalająca na komfortową wymianę plików między użytkownikami oraz bezproblemowe prowadzenie rozmów głosowych.

Grafika tytułowa: ELLA DON / Unsplash