Max Payne z nowym filmem? To może być hit!

Max Payne to jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych postaci z gier komputerowych. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że w planach jest remake popularnej gry z początku XXI wieku. Dziś natomiast dotarła do nas informacja, że możemy doczekać się nowego filmu ze znanym bohaterem w roli głównej!

Max Payne wróci na duży ekran

Realizacją produkcji ma zająć się 20th Century Studios. Póki co jednak nie zostały udostępnione żadne bardziej szczegółowe informacje związane z produkcją. Nie wiemy kto obsadzony zostanie w tytułowej roli ani kiedy tytuł miałby trafić na ekrany. Według dotychczasowych przecieków nowy Max Payne może być kilkusezonowym serialem, który zadebiutuje w serwisie Disney+ (20th Century Studios należy do koncernu Disneya). Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na jakieś bardziej konkretne informacje na temat produkcji. Miejmy nadzieję, że twórcy udostępnią nam je z wstępnym teaserem serialowego Max Payne. Liczę na to, że w głównej roli obsadzone zostanie jakieś znane nazwisko.

Czytaj też: iPhone i Pixel z potężnymi aparatami?

Film Max Payne z 2008 roku (z Markiem Wahlbergiem w roli głównej) nie spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów i zebrał mieszane opinie. Miejmy nadzieję, że serial traktujący o losach znanego stróża prawa będzie trzymał o wiele wyższy poziom!