Legenda Casio wraca na swoją 50. rocznicę

W tym roku przypada 50. rocznica wprowadzenia na rynek pierwszego cyfrowego zegarka elektronicznego Casio. Znany producent chce uczcić to wielkie święto wprowadzając do swojej oferty reedycję urządzenia, wzbogaconą o nowoczesne rozwiązania. Sprawdźmy co owa ekskluzywna nowość będzie miała do zaoferowania potencjalnym nabywcom!

Reedycja klasycznego zegarka w nowoczesnej wersji

TRN-50 Casiotron to zegarek mocno nawiązujący do legendarnego poprzednika. Producent wzbogacił go jednak o rozwiązania na miarę XXI wieku. Do tych najważniejszych z punktu widzenia użytkownika należą automatyczna kalibracja czasu, wsparcie dla łączności Bluetooth czy też system ładowania solarnego. Na uwagę zasługują również wodoszczelność do 5 barów czy automatyczne podświetlenie LED. Te cechy tworzą doskonałe połączenie klasycznego designu z nowoczesnością.

Warto zaznaczyć, że mamy do czynienia z modelem limitowanym do 4000 sztuk. Każda ma kosztować około 2000 złotych. Bez wątpienia jest to zegarek, który sprzeda się doskonale. W Japonii już się wyprzedał! Czy w obliczu rynkowego sukcesu producent zdecyduje się na wznowienie produkcji? Tego jeszcze nie wiemy. Być może chce, by TRN-50 Casiotron był sprzętem dla koneserów.

Czytaj też: Allegro stawia na dobroczynność

Grafika tytułowa: Casio