Kup mobilny router i zyskaj 20 GB Internetu za darmo!

Lubisz podróżować, zwiedzać nowe zakątki świata, a jednocześnie chcesz pozostać w stałym kontakcie online? Acer przychodzi z pomocą, oferując wyjątkowy pakiet internetowy przy zakupie routera Enduro M3. Router Acer Enduro M3 to nie tylko kompaktowe urządzenie obsługujące sieć 5G, ale również wyposażone w innowacyjną technologię eSIM. Dzięki niej możesz korzystać z internetu w aż 135 krajach bez konieczności kupowania fizycznej karty SIM.

Świetny mobilny router dla wymagających

W przeciwieństwie do tradycyjnych mobilnych rozwiązań, Enduro M3 korzysta z technologii vSIM i funkcji SingleScan, automatycznie łącząc się z najmocniejszym sygnałem 5G lub 4G w okolicy, niezależnie od operatora. Dzięki temu zapewnia stabilne połączenie internetowe, gdziekolwiek się znajdujesz.

Łącząc urządzenia z routerem Enduro M3, korzystasz z Wi-Fi kategorii 6 i anten 2×2 MIMO, zabezpieczając każde połączenie protokołem WPA3. Dodatkowo, router oferuje możliwość połączenia przez VPN, zapewniając większą anonimowość online. Długa żywotność baterii o pojemności 6500 mAh sprawia, że możesz cieszyć się działaniem urządzenia przez wiele dni podróży.

Dzięki standardowi wojskowemu MIL-STD-810H oraz odporności na wodę i pył zgodnej z kategorią IP5, Enduro M3 jest gotowy na każde wyzwanie podróży, zapewniając niezawodne połączenie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Przy zakupie routera Acer Enduro M3 w sklepach Media Expert, otrzymasz aż 20 GB danych do wykorzystania w 135 obsługiwanych krajach. Pakiet jest aktywny przez 6 miesięcy, doskonały dla planujących podróże w najbliższym czasie. Aktywacja jest prosta – wystarczy zeskanować kod wyświetlający się na ekranie routera i odebrać darmowe gigabajty przez dedykowaną stronę operatora.

Czytaj też: Domowe sprzęty marki Lauben debiutują w Polsce

Grafika tytułowa: Acer