Konkurs Huawei z okazji nadchodzących premier!

Huawei CBG nie zwalnia tempa w poszukiwaniu innowacji! W czwartek 23 marca podczas premiery w Chinach firma pokazała oficjalnie swoje najnowsze zaawansowane produkty, wśród których pojawiły się nowe smartfony, smartwatche, laptop oraz słuchawki. Wszystkie te urządzenia pojawią się w Europie i zostaną oficjalnie zaprezentowane 9 maja br. w Monachium.

Huawei, lider na rynku elektroniki użytkowej, kładzie stały nacisk na wprowadzanie innowacji, dzięki którym cyfrowy świat trafia do użytkowników i firm na całym świecie. Podczas zbliżającej się europejskiej premiery, Huawei odpowie na potrzeby użytkowników poszukujących wielofunkcyjnych rozwiązań, które staną się nieodłączną częścią ich codziennego życia i pracy.

Nowa odsłona flagowych produktów zmierza do Europy

Tej wiosny Huawei zaprezentuje w Europie dwa smartfony nowej generacji. Pierwszy z nich to HUAWEI P60 Pro – najbardziej zaawansowany model z flagowej serii P. To urządzenie idealne dla entuzjastów fotografii chcących uchwycić najdrobniejsze szczegóły z różnych odległości, bez względu na porę dnia i nocy: zarówno o zachodzie słońca, jak i nawet po zmroku. Nowy składany flagowiec, HUAWEI Mate X3, jest kolejnym kamieniem milowym w historii smartfonów producenta. W niezwykle smukłej, ultralekkiej i supertrwałej obudowie urządzenia zawarte są wyjątkowo zaawansowane technologie, czym Huawei umacnia swoją pozycję lidera w dziedzinie składanych smartfonów.

Prezentacja nowych urządzeń nie byłaby kompletna bez najnowszego smartwatcha – HUAWEI WATCH Ultimate. Ten ultraflagowy inteligentny zegarek został stworzony z myślą o odkrywcach, którzy nieustannie starają się pokonywać własne kolejne bariery, a także tych, dla których smartwatch to elegancka część stylowego ubioru. Z mnóstwem funkcji, wysokiej klasy wzornictwem i materiałami użytymi do skonstruowania tego urządzenia, HUAWEI WATCH Ultimate podnosi poprzeczkę na rynku inteligentnych zegarków. W dalszej części roku do portfolio Huawei dołączy również zaawansowany smartwatch ze wsparciem dla eSIM.

Huawei zaprezentował także najnowszą wersję laptopa HUAWEI MateBook X Pro, łączącego estetyczną, lekką i ultrasmukłą obudowę z innowacyjnymi rozwiązaniami. Dla entuzjastów piękna muzyki firma przygotowała słuchawki HUAWEI FreeBuds 5, których wyróżnikiem jest połączenie niebanalnego, płynnego designu oraz wysokiej jakości dźwięku.

Wszystkie nadchodzące flagowe produkty Huawei zachwycą konsumentów z Europy najnowszymi rozwiązaniami oraz znacznie uproszczą codzienne życie i pracę użytkowników. Jako pierwszy swoją premierę mieć będzie HUAWEI WATCH Ultimate, który trafi do sprzedaży już 3 kwietnia br., a niedługo po nim premierę będą mieć słuchawki HUAWEI FreeBuds 5.

Dostępność najnowszych smartfonów – HUAWEI P60 Pro i HUAWEI Mate X3 oraz laptopa HUAWEI MateBook X Pro zostanie potwierdzona podczas uroczystej europejskiej premiery 9 maja br. w Monachium. Klienci z Europy będą mogli odkryć najnowsze, przełomowe urządzenia Huawei w ciągu kilku tygodni od wprowadzenia ich na poszczególne rynki. Tradycyjnie warto też zwrócić szczególną uwagę na przedpremierowe promocje i oferty specjalne.

Koncern przygotował konkurs!

Już 3 kwietnia zadebiutuje w Polsce HUAWEI WATCH Ultimate. Z tej okazji oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest najnowszy smartwatch w wersji Expedition (w kolorze czarnym), dwa inteligentne zegarki HUAWEI WATCH Buds wyróżniające się słuchawkami ukrytymi pod tarczą oraz 50 kuponów rabatowych o wartości 200 zł na zakup smartwatchy z portfolio Huawei.

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób, należy między 23 marca a 2 kwietnia wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/nowosc/, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Opisz swoją najciekawszą sportową przygodę” i zasubskrybować newsletter sklepu. Na zwycięzców czekają:

  • HUAWEI WATCH Ultimate (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł),
  • 2x HUAWEI WATCH Buds (zwycięzcy otrzymują kupony na zakup produktów za 1zł),
  • 50 kuponów o wartości 200 zł, obniżających cenę zakupu wybranych smartwatchy.

Kupony konkursowe będzie można wykorzystać do 23.04.2023 r. w sklepie internetowym huawei.pl. Kupony nie łączą się ze sobą ani z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

Czytaj też: Opera wkrótce ze wsparciem AI!

Grafika tytułowa: Huawei